Fani przysyłają Dodzie horrendalne ilości selera naciowego!

Doda jakiś czas temu w swoich mediach społecznościowych podzieliła się z fanami swoją listą prezentów. W związku ze zbliżającymi się urodzinami, gwiazda postanowiła zaznaczyć z czego ucieszy się najbardziej.

Dorota Rabczewska kończy 39 lat, 15 lutego. Postanowiła, więc ogłosić szerszej publiczności, jakich prezentów oczekuje. Lista była naprawdę obszerna. Gwiazda wymieniła miedzy innymi lampę LED, która poprawia stan skóry, bon do gabinetu medycyny estetycznej, czy też wycieczkę.

Wiadomo, że Doda lubi luksus. Na liście znalazły się jednak produkty z niższej półki cenowej. Gwiazda polskiej sceny muzycznej poprosiła o mleko ryżowe, szminki i… seler naciowy. Celebrytka tłumaczyła, że jest on jej niezbędny, gdyż codziennie pije sok z selera.

Niecodzienne życzenie urodzinowe Dody

Doda wpadła na ten pomysł w chwili, gdy nie mogła go kupić na całym osiedlu. Wyraziła też swoje oburzenie tym, że niektórzy liczą sobie aż 50 złotych za parę naci tego warzywa. Nie wiadomo czy był to żart ze strony gwiazdy, ale jej fani potraktowali tę sprawę niezwykle poważnie.

– Chciałam powiedzieć, że mam najlepszych fanów na świecie. To się po prostu nie kończy! Takich paczek jest dwadzieścia z całej Polski – mówi Doda w zamieszczonym filmiku na którym widzimy pudło pełne selera naciowego.

Piosenkarka pochwaliła się w swoich mediach społecznościowych, że dostała już 20 pudeł tego warzywa! Jak widać, fani spełnili oczekiwania gwiazdy i stanęli na wysokości zadania. Teraz Doda nie musi się już martwić o składniki do swojego soku.

Doda dostaje paczki z selerem naciowym od fanów, luty 2023

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Skomentuj ten artykułx