Doda pokazała pierścionek! Dariusz Pachut oświadczył się piosenkarce?

Doda cały czas jest na celowniku portali plotkarskich. Jej pełne emocji życie prywatne wciąż interesuje jej fanów. Głośne związki i jeszcze głośniejsze rozstania piosenkarki niejednokrotnie znajdowały się na pierwszych stronach gazet. Teraz gwiazda ma nową miłość. W swoich mediach społecznościowych pokazała wielki pierścionek! Czy Doda i Dariusz Pachut zaręczyli się?

Doda od lat jest jedną z najpopularniejszych wokalistek w naszym kraju. Niedawno ukazała się nowa płyta piosenkarki. Jednak większym zainteresowaniem cieszy się jej życie prywatne. O jej nowym związku już od dawna jest głośno.

Dariusz Pachut oświadczył się Dodzie w Austrii?

Dorota Rabczewska już nie ukrywa, że jej wybrankiem jest Dariusz Pachut. Parę możemy często oglądać w ich mediach społecznościowych. Wygląda na to, że piosenkarka jest w szczęśliwym związku. Czy w końcu odnalazła upragnioną miłość?

W tej chwili zakochani są w Austrii, gdzie wspólnie, aktywnie spędzają czas. Celebryci relacjonują swój wyjazd na bieżąco w mediach społecznościowych. Uwagę fanów przykuł wielki pierścionek na palcu Dody. Internauci nie mają wątpliwości, że to pierścionek zaręczynowy. Piosenkarka do tej pory nie odniosła się do tych spekulacji.

Doda zaręczyła się z Dariuszem Pachutem? luty 2023

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły