Strona głównaGwiazdyDoda powiedziała, co myśli o młodych matkach. Tymi słowami wywołała burzę

Doda powiedziała, co myśli o młodych matkach. Tymi słowami wywołała burzę

Dorota Rabczewska szerzej znana jako Doda nigdy nie stroniła od mocnych medialnych wypowiedzi. Gwiazda muzyki pop zawsze miała niewyparzony i cięty język, który zaprezentowała i tym razem. Jej słowa na temat młodych matek i macierzyństwa mogą nie przypaść do gustu wielu osobom.

Doda w polskim show-biznesie egzystuje już od ponad dwóch dekad i jak na tak długi okres, nie stworzyła wielu muzycznych dzieł. Jej najnowsza płyta nosi tytuł  „Aquaria” i kierując się zapewnieniami piosenkarki z Ciechanowa, jest to jej ostatni krążek w karierze.

40-latka w styczniu bieżącego roku zakończyła trasę koncertową „Aquaria Tour”, podczas której wykonywała piosenki z ostatniego albumu. Znajduje się na nim utwór „Mama”, który skierowany jest to kobiet, które podobnie jak Doda, nie chcą mieć dzieci. To jednak nie przeszkadza Rabczewskiej w wypowiadaniu się na temat macierzyństwa.

Doda o macierzyństwie. Te słowa mogą ci się nie spodobać

Była wokalistka zespołu „Virgin” lubi od czasu do czasu powiedzieć coś, co potem odbije się szerokim echem. Doda była gościem w podcaście prowadzonym przez znanego youtubera Karola Paciorka, gdzie w dosadnych słowach próbowała określić istotę macierzyństwa.

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

– Wychowywanie dzieciaka to jest praca, ale nie może być tak przez matkę postrzegana. To poświęcenie ma wynikać z miłości i z chęci oddania siebie dla drugiej osoby – powiedziała Doda.

Sama prokreacja czy urodzenie nie jest żadną sztuką. Sztuką jest wychowanie i później opieka nad osobą, by wychować ją na mądrą, kochaną osobę, a nie pier**lnąć laptopem czy telefonem i „zajmij się sobą” – dodała.

Opinia o tym, że urodzenie dziecka nie jest żadną sztuką, na pewno może spotkać się z protestem młodych matek, które doskonale wiedzą ile bólu, cierpienia i poświęcenia kosztowało je samo urodzenie potomka. Każda z nich może zapytać Dodę, skąd wie, że to żadna sztuka, skoro nigdy nawet nie chciała mieć dziecka?

Dagmara Kaźmierska w fatalnej sytuacji. Fani współczują i nie mogą uwierzyć

Wakacje w Paryżu, inne egzotyczne wyjazdy, brylowanie w mediach, status "królowej życia". Wszystko to już echa przeszłości. Dziś...

Dramat Roberta Lewandowskiego. Pierwszy raz go to spotkało

Problemy osobiste Roberta i Anny Lewandowskich napiętrzyły się do granic możliwości. Piłkarz najprawdopodobniej - nawet jeszcze kilka dni...

Robert Lewandowski przed Euro 2024: Medal? Trzeba być realistą

Już tylko niespełna dwa tygodnie dzielą nas od pierwszego meczu na Euro 2024 w Niemczech. Reprezentacja Polski w...

Upokarzające zdjęcie Anny Lewandowskiej krąży po sieci. Co na to „Lewy”?

Temat Anny Lewandowskiej i jej lekcji tańca w objęciach przystojnych instruktorów dość mocnym echem odbił się w plotkarskich...

Ostatnie newsy