Doda na zdjęciach z dzieciństwa. Największą uwagę przykuwa ojciec piosenkarki!

Doda jest jedną z najpopularniejszych piosenkarek w Polsce. Od lat mamy przyjemność oglądać dynamiczny rozwój jej kariery. Gwiazda z muzyką była związana już od najmłodszych lat. Jak Dorota Rabczewska wyglądała w dzieciństwie?

Doda w krótkim czasie podbiła polską scenę muzyczną. Piosenkarka jest prawdziwym człowiekiem renesansu, oprócz samego śpiewania jest autorka tekstów, kompozytorką i producentką muzyczną.

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

„Sprawa dla reportera”: mec. Kaszewiak wybuchł. Nie dało się go uspokoić [WIDEO]

Po raz kolejny mecenas Piotra Kaszewiak nie potrafił zapanować nad emocjami w "Sprawie dla reportera". Nie zdołała go uspokoić nawet sama Elżbieta Jaworowicz, zatem...

Wiadomości TVP vs Fakty TVN i Wydarzenia Polsatu. Oglądalność, najnowsze dane: 28.09.2023

Podano najnowsze wyniki oglądalności najpopularniejszych programów informacyjnych w Polsce. Mowa oczywiście o "Wiadomościach" TVP", "Faktach" TVN oraz "Wydarzeniach", emitowanych przez telewizję Polsat. Nowe dane,...

Dorota Rabczewska jest znana w cały naszym kraju, wielokrotnie otrzymywała nagrody w związku z jej twórczością. Charakter gwiazdy sprawia, że trudno przejść obok niej obojętnie, jej cięty język jest już dla niej tak charakterystyczny, że nie da się jej wyobrazić w innym wydaniu.

Doda jako mała dziewczynka

Wygląd wokalistki od lat jest stale komentowany. Jej kreacje niejednokrotnie były omawiane na pierwszych stronach gazet. Doda wielokrotnie była oskarżana o korzystanie z dobrodziejstw medycyny estetycznej. Wokalistka przyznała, że powiększyła piersi, jednak nie ingerowała w wygląd swojej twarzy.

Dorota Rabczewska pojawiła się ostatnio w „Pytaniu na śniadanie”. Piosenkarka przyznała, że nigdy nie chciała zostać gwiazdą i sława jej nie interesowała. Była jednak zainteresowana muzyką i występami na estradzie. W czasie rozmowy prowadzących z wokalistką mieliśmy okazję oglądać zdjęcia z dzieciństwa Dody.

Doda w dzieciństwie, ojciec Dody, marzec 2023

Doda w dzieciństwie, ojciec Dody, marzec 2023

I jak, piosenkarka przypomina siebie z dzieciństwa?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły