Strona głównaDoda na zdjęciach z dzieciństwa. Największą uwagę przykuwa ojciec piosenkarki!

Doda na zdjęciach z dzieciństwa. Największą uwagę przykuwa ojciec piosenkarki!

Doda jest jedną z najpopularniejszych piosenkarek w Polsce. Od lat mamy przyjemność oglądać dynamiczny rozwój jej kariery. Gwiazda z muzyką była związana już od najmłodszych lat. Jak Dorota Rabczewska wyglądała w dzieciństwie?

Doda w krótkim czasie podbiła polską scenę muzyczną. Piosenkarka jest prawdziwym człowiekiem renesansu, oprócz samego śpiewania jest autorka tekstów, kompozytorką i producentką muzyczną.

Dorota Rabczewska jest znana w cały naszym kraju, wielokrotnie otrzymywała nagrody w związku z jej twórczością. Charakter gwiazdy sprawia, że trudno przejść obok niej obojętnie, jej cięty język jest już dla niej tak charakterystyczny, że nie da się jej wyobrazić w innym wydaniu.

Doda jako mała dziewczynka

Wygląd wokalistki od lat jest stale komentowany. Jej kreacje niejednokrotnie były omawiane na pierwszych stronach gazet. Doda wielokrotnie była oskarżana o korzystanie z dobrodziejstw medycyny estetycznej. Wokalistka przyznała, że powiększyła piersi, jednak nie ingerowała w wygląd swojej twarzy.

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

Dorota Rabczewska pojawiła się ostatnio w „Pytaniu na śniadanie”. Piosenkarka przyznała, że nigdy nie chciała zostać gwiazdą i sława jej nie interesowała. Była jednak zainteresowana muzyką i występami na estradzie. W czasie rozmowy prowadzących z wokalistką mieliśmy okazję oglądać zdjęcia z dzieciństwa Dody.

Doda w dzieciństwie, ojciec Dody, marzec 2023

Doda w dzieciństwie, ojciec Dody, marzec 2023

I jak, piosenkarka przypomina siebie z dzieciństwa?

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł. Więcej Wiadomości znajdziesz TUTAJ ⇒

Policjant ujawnił, co przez 3 lata działo się z Jaworkiem. „Nie widzę innej możliwości”

W piątek 19 lipca w śląskiej miejscowości Dąbrowa Zielona przypadkowy przechodzień znalazł zwłoki mężczyzny z raną postrzałową głowy....

Jacek Jaworek odwiedził grób swoich ofiar?! „Data nie była przypadkowa”

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że ciało ze świeżą raną postrzałową głowy znalezione w piątek Dąbrowie...

Giertych prześmiewczo uderza w Kaczyńskiego. „Jarku…”

Wczorajsza wiadomość o tym, że Joe Biden nie będzie ubiegał się o reelekcje i nie wystartuje w jesiennych...

Joe Biden jednak się wycofał. Kto z Demokratów powalczy z Donaldem Trumpem?

Prezydent Stanów Zjednoczonych Joe Biden poinformował w niedzielę wieczorem w mediach społecznościowych, że nie będzie ubiegał się o...

Ostatnie newsy