Dominika Gwit jest w ciąży. Właśnie pokazała ciążowy brzuszek

Niemałą niespodziankę swoim fanom sprawiła Dominika Gwit. Ogłosiła bowiem radosną nowinę z samego rana – 10 sierpnia. Jak się okazuje, aktorka i dziennikarka jest w ciąży. Wiemy, kiedy powiększy się rodzina jej oraz Wojciecha Dunaszewskiego.

W końcu to ogłosiła. Fani Dominiki Gwit oraz jej męża – Wojciecha Dunaszewskiego radosną nowinę otrzymali w środowy poranek. 

Kosiniak-Kamysz wskazał winnego drożyzny. Oto kluczowy błąd rządu

„Czas, by podzielić się z Wami szczęściem” – napisała Gwit. Dalej czytamy o szczegółach wielkiego szczęścia medialnej pary oraz o tym. Z wpisu wynika, że Dominika Gwit już nie może doczekać się przyjścia na świat ukochanego dziecka.

„Kochani, dziś przyszedł czas, by podzielić się z Wami szczęściem, które wypełnia nasze serca już od wielu tygodni. Pan Bóg wysłuchał naszych próśb. Będziemy mieli dziecko. Nasza radość nie zna granic. Czekaliśmy na to od wielu lat. Wszyscy jesteśmy zdrowi i najlepiej zaopiekowani przez wybitnych lekarzy w Royal Clinic Warszawa. Za kilka miesięcy będziemy we troje” – przekazała.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Dominika Gwit – Dunaszewska (@dominikagwit)

Cieszymy się razem z parą i oczywiście życzymy bezproblemowego przebiegu ciąży oraz tego, by dzidziuś urodził się zdrowy.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Skomentuj ten artykułx