Dramat matki 8-letniego Kamila. Sąd nie okazał litości

Przy okazji spraw takich jak ta, opinia publiczna śledzi poczynania sądu ze szczególnym zainteresowaniem. Śmierć 8-letniego Kamila z Częstochowy to jedna z najbardziej wstrząsających tragedii rodzinnych ostatnich lat. Zwłaszcza, że bezduszny okazał się nie tylko kat chłopca, ale i jego matka.

Od samego początku było jasne, że Dawid B., ojczym a zarazem kat zmarłego chłopca, nie uniknie najbardziej surowego wyroku wynikającego z polskiego prawodawstwa. Szybko okazało się, że także matka Kamila najbliższe lata spędzi za murami więzienia. 

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

„Sprawa dla reportera”: mec. Kaszewiak wybuchł. Nie dało się go uspokoić [WIDEO]

Po raz kolejny mecenas Piotra Kaszewiak nie potrafił zapanować nad emocjami w "Sprawie dla reportera". Nie zdołała go uspokoić nawet sama Elżbieta Jaworowicz, zatem...

Wiadomości TVP vs Fakty TVN i Wydarzenia Polsatu. Oglądalność, najnowsze dane: 28.09.2023

Podano najnowsze wyniki oglądalności najpopularniejszych programów informacyjnych w Polsce. Mowa oczywiście o "Wiadomościach" TVP", "Faktach" TVN oraz "Wydarzeniach", emitowanych przez telewizję Polsat. Nowe dane,...

Choć pojawiały się pogłoski, że będzie mogła liczyć na łagodniejsze potraktowanie w związku z rzekomą kolejną ciążą, wymiar sprawiedliwości nie da jej taryfy ulgowej. Jednak wieloletnia odsiadka wbrew pozorom nie jest największym dramatem Magdaleny B. 

Magdalena B. straciła nie tylko Kamilka

Jak bowiem wiadomo, w piątek Sąd Rodzinny zdecydował odebrać jej prawa rodzicielskie do pozostałych dzieci (ma jeszcze córkę i syna z poprzedniego związku). W takiej sytuacji wyrok ten był czymś oczywistym. Jednocześnie jednak 35-latka będzie musiała pogodzić się z tym, że nigdy już nie zobaczy swoich dzieci. Wykluczono możliwość widzeń w zakładzie karnym, natomiast przyszli opiekunowie nie biorą pod uwagę umożliwienia Magdalenie B. kontaktów z dziećmi, nawet po opuszczeniu przez nią więzienia.

Obecnie przebywają one w pieczy zastępczej, a docelowo prawdopodobnie trafią do rodziny biologicznego ojca. 

Przypomnijmy, że ojciec Kamilka jeszcze przed majową tragedią alarmował o fatalnych warunkach mieszkalnych i złym traktowaniu 8-latka przez ojczyma i matkę, która wygrała sądową batalię o opiekę nad Kamilem. 

Najnowsze artykuły