Dominika Cosic z TVP prosi o modlitwę. Jej wpis przyprawia o ciarki

POPULARNE DZIŚ

Poruszająca prośba dziennikarki TVP do rodaków. Wieloletnia międzynarodowa korespondentka publicznej stacji, Dominika Cosic, poprosiła swoich twitterowych odbiorców i znajomych o modlitwę. Jak dodała, robi to po raz pierwszy. 

W rankingach rozpoznawalności najpewniej ustępuje Danucie Holeckiej czy Michałowi Adamczykowi. Bez wątpienia jednak zdecydowana większość Polaków zna Dominikę Cosic.

Jest ona – już od 2005 roku – korespondentką TVP w Brukseli. Stąd też większości z nas zdarzyło się natknąć na jej treściwe i dokładne relacje z obrad europarlamentu czy – szczególnie w ostatnich latach – debat na temat rezolucji wobec Polski.

Poruszająca prośba Dominiki Cosic

Teraz korespondentka Telewizji Polskiej przeżywa trudne chwile. Najwyraźniej sytuacja jest na tyle poważna, że kobieta doszukuje się nadziei głównie w wierze i modlitwie.

W krótkim wpisie wskazała, że chodzi o kwestie zdrowotne – jednak nie jej samej. – Nigdy tego nie robiłam, ale proszę o modlitwę za najbliższą mi osobę. O powrót do zdrowia – przekazała Dominika Cosic.

Miejmy nadzieję, że rzeczona bliska dziennikarce osoba szybko wróci do zdrowia. Trudno przypuszczać, by sytuacja nie była naprawdę trudna. Redaktor Cosic na co dzień jest przecież bardzo radosną, pozytywnie nastawioną do życia osobą. Bynajmniej nie jest pesymistką. Cieszy się życiem i nieprzerwanie czerpie satysfakcję z wykonywanej pracy.

Najnowsze artykuły