Strona głównaRozrywkaEdyta Golec ma dość? Problemów zespołu Golec uOrkiestra ciąg dalszy

Edyta Golec ma dość? Problemów zespołu Golec uOrkiestra ciąg dalszy

Coś się kończy, coś się zaczyna. Po grubo ponad dwóch dekadach aktywności, przed zespołem Golec uOrkiestra zaczyna rysować się nieciekawa przyszłość. Co gorsza… najprawdopodobniej nie tylko przed zespołem. Kwestią do rozważenia pozostaje prawdziwość doniesień o zaskakujących planach Edyty Golec.

Edyta Golec trwa w związku małżeńskim z jednym z braci bliźniaków – Łukaszem – już od 23 lat. Jednakże już dwa lata temu pojawiały się pogłoski o problemach w osobistych relacjach pary. Nasiliły się szczególnie w trakcie pandemii, zresztą nie bez przyczyny.  

Choć w social mediach wszystko wygląda cukierkowo, zza kulis wyciekają coraz ciekawsze informacje. Już jesienią media zwracały uwagę, że małżonka Łukasza Golca zdecydowanie woli „ładować baterie” przed trasą koncertową w samotności. 

Problemy w Golec uOrkiestra. Co z Edytą i Łukaszem? 

Czy ich związek przetrwa? Sami nigdy nie potwierdzili, jakoby pojawiły się w nim problemy. Media plotkarskie regularnie wracają jednak do tematu. Najgorszy okres miał nastąpić w czasie pandemii, która na szczęście już za nami. Teraz problemy powracają, lecz w innej postaci. 

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

We wspomnianym okresie Łukasz i Edyta Golcowie byli – jakkolwiek to zabrzmi – permanentnie na siebie skazani. Albowiem nie dość, że na co dzień spędzają wspólnie niemal całe życie (koncerty, hotele, podróże), to przez 2 lata musieli dodatkowo zamknąć się razem w domu. Teraz z kolei nadszedł znaczący spadek popularności i zainteresowania ofertą Golec uOrkiestry ze strony potencjalnych kontrahentów. 

Zespół bardzo rzadko okupuje dziś największe estrady. Koncertują raczej za niższe stawki, w mniejszych miastach i na kameralnych festynach. To oczywiście wiąże się z większym nakładem pracy, ciągłym przebywaniem w swoim towarzystwie i swego rodzaju wypaleniem. Plotek donosił kilka tygodni temu o rzekomych planach pary, a raczej inicjatywie Edyty Golec, dotyczącej „odpoczęcia od siebie”. Czasowo czy na stałe? To najpewniej raczy wiedzieć tylko ona sama. Warto natomiast pamiętać, że Golcowie mają dwójkę dzieci – 17-letnią Antoninę i 19-letniego Bartłomieja. 

POPULARNE DZIŚ:

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł. Więcej Wiadomości znajdziesz TUTAJ ⇒

Jacek Jaworek odwiedził grób swoich ofiar?! „Data nie była przypadkowa”

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że ciało ze świeżą raną postrzałową głowy znalezione w piątek Dąbrowie...

Sędzia meczu Polska – Austria na Euro 2024 zostanie ukarany? Wiemy, jakie grożą mu konsekwencje

Sędzia meczu Polska - Austria zostanie ukarany za serię karygodnych błędów, jakie popełnił w starciu kluczowym dla nas...

Jest ostateczna wersja prokuratury. Podano przyczynę śmierci Juliana Dunina-Holeckiego

Kilka dni temu zmarł Julian Dunin-Holecki, syn byłej gwiazdy Telewizji Polskiej, Danuty Holeckiej. Mężczyzna zmarł w wieku zaledwie...

Joe Biden jednak się wycofał. Kto z Demokratów powalczy z Donaldem Trumpem?

Prezydent Stanów Zjednoczonych Joe Biden poinformował w niedzielę wieczorem w mediach społecznościowych, że nie będzie ubiegał się o...

Ostatnie newsy