Edyta Herbuś w rozpaczy. Zmarł jej były ukochany

Edyta Herbuś przeżywa bardzo trudny czas. Właśnie dowiedziała się o tym, że nie żyje jej były ukochany. To wielka tragedia, bo mężczyzna miał dopiero 45 lat.

WAŻNE: Doskonałe rozwiązanie przed nadchodzącą zimą. Poznaj TopCoat Construction Group

Dawid Ozdoba nie żyje. Tę smutną informację przekazała na Facebooku mama znanego tancerza, uczestnika programów typu reality-show, a w ostatnich latach zawodnika MMA. Niektóre media nazywają go nawet prekursorem walk typu freak fight w Polsce. Dawid Ozdoba walczył bowiem w federacjach MMA Atack i Fame MMA.

Popularność zdobył na początku XXI wieku. To wówczas wystąpił w programie typu reality-show „Amazonki”, który emitowany był na antenie telewizji Polsat. Widzowie pokochali go do tego stopnia, że wspólnie z Agnieszką Peczyńską wygrał cały program. Para zakochała się w sobie, jednak ostatecznie ich uczucie nie przetrwało próby czasu i rozeszli się po niemal roku wspólnego związku.

Dramat Edyty Herbuś

Edyta Herbuś z pewnością przeżywa teraz trudny czas. Dawid Ozdoba był bowiem jej byłym partnerem. Choć rozstali się po kilu miesiącach dynamicznego i burzliwego związku, to później wypowiadali się o sobie z wzajemnym szacunkiem. Dawid Ozdoba w jednym z wpisów na Instagramie napisał:

– Edzia brawo! Widzę, że ściągnęłaś maskę show-biznesu i żyjesz tak jak kiedyś chciałaś, spełniając marzenia! Lepiej późno niż wcale. Brawo!

Nie było tajemnicą, że Dawid Ozdoba zmagał się z depresją. Tancerz i sportowiec mówił o tym otwarcie. Ostatni post na jego profilu na Instagramie pojawił się 9 lipca.

Oficjalnie o jego śmierci dowiedzieliśmy się dzisiaj. Rodzinie i bliskim składamy wyrazy najszczerszego współczucia.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

  1. Magdalena Ogórek ujawniła ogromną manipulację TVN-u. Nie do wiary, że to wyemitowali
  2. Tomasz Lis po śmierci Urbana. Szokujące słowa wieloletniego szefa „Newsweeka”
  3. Piotr Kraśko zniknie z TVN? Odpowiedź dla wielu widzów może być wstrząsająca
  4. „To powinno być zakazane”. Roksana Węgiel dodała zdjęcia, które wbijają w fotel
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Skomentuj ten artykułx