El Confidencial ujawnia taśmy Florentino Pereza. „Casillas i Raul to dwa wielkie oszustwa Realu Madryt”

W świecie hiszpańskiej piłki poruszenie po ujawnieniu przez El Confidencial taśm, na których słychać Florentino Pereza komentującego prywatnie sprawy dotyczące Realu Madryt. Z pierwszej części nagrań można dowiedzieć się, co prezes klubu sądził o dwóch legendach Królewskich – Ikerze Casillasie i Raulu.

El Confidencial opublikował dziś fragmenty rozmów Pereza z lat 2006-2008. W tym czasie biznesmen nie stał już na czele Realu Madryt, ponieważ podał się do dymisji. Do klubu wrócił w 2009 roku.

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

„Sprawa dla reportera”: mec. Kaszewiak wybuchł. Nie dało się go uspokoić [WIDEO]

Po raz kolejny mecenas Piotra Kaszewiak nie potrafił zapanować nad emocjami w "Sprawie dla reportera". Nie zdołała go uspokoić nawet sama Elżbieta Jaworowicz, zatem...

Wiadomości TVP vs Fakty TVN i Wydarzenia Polsatu. Oglądalność, najnowsze dane: 28.09.2023

Podano najnowsze wyniki oglądalności najpopularniejszych programów informacyjnych w Polsce. Mowa oczywiście o "Wiadomościach" TVP", "Faktach" TVN oraz "Wydarzeniach", emitowanych przez telewizję Polsat. Nowe dane,...

Na nagraniu można usłyszeć Pereza mówiącego: „Casillas nie jest bramkarzem na miarę Realu Madryt. Co chcesz mi powiedzieć? Nie jest i nigdy takim nie był. To jedna z naszych największych pomyłek. Ale jest wiele osób, które go chcą w klubie, rozmawiają z nim, bronią go. To jedno z wielkich oszustw. Drugim jest Raul. Dwa wielkie oszustwa Realu Madryt to pierwszy Raul i drugi Casillas”.

„Najgorszy jest Raul, który jest słaby, ale myśli, że klub jest jego i wykorzystuje Real dla swoich korzyści. On i jego agent. To on jest winny, że Realowi nie idzie. Podałem się do dymisji także przez niego”.

Warto wspomnieć, że Iker Casillas i Raul odeszli z Realu podczas gdy Florentino Perez ponownie zasiadł za sterami klubu. Pierwszy z nich opuścił klub w złej atmosferze, oskarżany o donoszenie prasie o sprawach wewnątrz szatni. Raul co prawda od kilku lat pracuje w Realu jako trener, jednak również można mieć wrażenie, że w 2010 roku jego pożegnanie nie należało do idealnych.

Ostatnią legendą Realu, która opuściła klub w nienajlepszej atmosferze, jest Sergio Ramos. Kapitan Królewskich nie przedłużył kontraktu, ponieważ strony nie mogły porozumieć się w kluczowych kwestiach. 35-latek przeniósł się do PSG.

Najnowsze artykuły