Co robi dziś Elżbieta Zapendowska? Fani nie mogą w to uwierzyć

Nie ma raczej osoby, która choćby w najmniejszym stopniu nie kojarzyła Elżbiety Zapendowskiej. Najpierw był kultowy Idol w telewizji Polsat, w późniejszych latach chociażby Must Be The Music. Tylko Muzyka czy Jak oni śpiewają. Wszystkie talent show emitowano na antenie tej samej stacji. Co dziś, w lipcu 2022 r., robi Zapendowska? Podjęła zaskakującą decyzję. 

Niemal zawsze – biorąc udział w popularnych talent show – była jurorką. Tak jak niemal zawsze była jedną z tych najbardziej krytycznych wobec uczestników. Niektórzy stwierdziliby nawet, że niemiłą czy opryskliwą. Dziś krytyczka ma 75 lat. Zdecydowała się na krok, który celebryci podejmują niezwykle rzadko.

🔥 POPULARNE DZIŚ 🔥

Elżbieta Zapendowska podjęła zaskakującą decyzję

Bardzo ciekawe informacje podało najnowsze wydanie magazynu „Kropka TV”. Chodzi o bardzo ważną życiową i biznesową decyzję, jaką podjęła Zapendowska.

Otóż – jak donoszą dziennikarze rzeczonego tytułu – znana krytyczka muzyczna postanowiła całkowicie wycofać się z medialnej aktywności. To rzadko się zdarza. Celebryci postępują tak rzadko – niemal wyłącznie wtedy, gdy nie otrzymują już żadnych propozycji. A przecież w przypadku Elżbiety Zapendowskiej nie jest wykluczone, że zyskałaby jeszcze angaż w którymś z popularnych programów muzycznych. Co konkretnie podaje magazyn? 

„Jurorka muzycznych talent show zakończyła karierę medialną i przeprowadziła się na wieś. Teraz prowadzi warsztaty wokalne dla młodzieży” – czytamy.

Kontrowersje wokół Zapendowskiej

Ela Zapendowska nigdy nie stroniła od kontrowersji czy… spięć z innymi przedstawicielami szeroko rozumianego show-biznesu. Starsi widzowie mogą pamiętać chociażby jej głośny konflikt z Gosią Andrzejewicz. Później pojawiały się także niejasności pomiędzy byłą jurorką Idola a innymi gwiazdami – chociażby Edytą Górniak.

Ponadto – o czym już wspominaliśmy wyżej – Zapendowska zawsze budziła skrajne emocje. Jej niezbyt wyrozumiałe podejście do ludzi, których przyszło jej oceniać nie podobało się wielu widzom. Czy po latach szumnej kariery poddała się refleksji? A może po prostu uznała, że czas przejść na zasłużoną emeryturę? Tego niestety nie wiemy. Zresztą była gwiazda Polsatu niezbyt chętnie rozmawia dziś z mediami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły