Emocjonalny wpis Arka Milika. „Reprezentowanie Polski jest marzeniem każdego piłkarza”

Euro 2020. W nocy dowiedzieliśmy się, że Arkadiusz Milik na pewno nie zagra na zbliżających się mistrzostwach Europy. Czołowy polski napastnik opuścił zgrupowanie kadry Paulo Sousy i mecze reprezentacji Polski obejrzy w telewizji. Piłkarz zachował się odpowiedzialnie, bo mógł zaryzykować i wystąpić na wymarzonym turnieju. Uznał jednak, że nie może tego zrobić, gdy nie czuje się w 100% zdrowy.

Jak wczoraj informowaliśmy, Zbigniew Boniek potwierdził, że Arkadiusz Milik nie zagra na Euro 2020. Z komunikatu PZPN wynika, że taką decyzję podjęli wspólnie: Arek Milik, selekcjoner Paulo Sousa oraz lekarz reprezentacji – Jacek Jaroszewski. 

NIE PRZEGAP!

Brak postów do wyświetlenia

Ostateczna decyzja miała należeć do piłkarza. Napastnik odpowiedzialnie stwierdził jednak, że woli nie ryzykować. Dziś – gdy Polacy nieco oswoili się już z informacją o tak poważnym osłabieniu – Milik zamieścił emocjonalny wpis. 

– Reprezentowanie Polski na tak ważnym turnieju jak Euro 2020 jest marzeniem każdego piłkarza. Konieczność opuszczenia zespołu jest dla mnie bardzo trudna, ale to świadoma decyzja. Wiem, że nie mógłbym grać na 100% możliwości. Pożegnałem się z całą drużyną. Powiedziałem kolegom, że będą mieli dodatkowego super kibica, który będzie ich wspierał z domu. Do boju Polsko! – przekazał Milik. 

Miejmy nadzieję, że Arkadiusz Milik błyskawicznie wróci do zdrowia, a reprezentacja Polski dostarczy zarówno nam, jak i jemu, wiele radości podczas meczów na Euro. Arka bez wątpienia zobaczymy jeszcze w biało-czerwonych barwach. To przecież – obok Roberta Lewandowskiego – największa gwiazda naszego napadu.

CZYTAJ TAKŻE: Tak mieszkają Anna i Robert Lewandowscy. Ta kuchnia powala na kolana [ZDJĘCIA]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły