Strona głównaSportEURO 2024Euro 2024. Francja zremisowała z Holandią. To oznacza koniec marzeń dla Polaków

Euro 2024. Francja zremisowała z Holandią. To oznacza koniec marzeń dla Polaków

Reprezentacja Holandii zremisowała z Francją 0:0 w meczu drugiej kolejki grupy D na Euro 2024. Ten wynik jest bardzo istotny z punktu widzenia biało-czerwonych, ponieważ już na sto procent wiemy, jakie szanse na awans do fazy pucharowej mają podopieczni Michała Probierza.

Po bardzo wyrównanym meczu Holendrzy urwali Francji punkt, co można uznać za małą niespodziankę, bowiem „Trójkolorowi” uchodzą za najlepszą narodową drużynę świata i w tej potyczce byli faworytem. Holandia zagrała jednak bardzo przyzwoicie i zneutralizowała wszystkie atuty rywali.

Polska przegrała dzisiaj 1:3 z Austrią i żeby zachować jakiekolwiek szanse na awans do kolejnej fazy, musiała liczyć na reprezentację Holandii. Nasi piłkarze tylko w przypadku zwycięstwa kadry „Oranje” mogli jeszcze w ogóle myśleć o wyjściu z grupy D. Wiemy jednak, że tak się nie stało, choć bez wątpienia piłkarze z Kraju Tulipanów mogą być ze swojej postawy zadowoleni.

Euro 2024, Lipsk 21 czerwca 2024, godzina 21:00
Holandia – Francja 0:0 (0:0)

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

Polacy żegnają się z Euro 2024

Obecnie sytuacja w grupie D wygląda następująco: prowadzą Holendrzy z 4 punktami. Tyle samo punktów mają Francuzi, jednak przegrywają pod względem liczby strzelonych bramek.

Trzecia Austria z 3 punktami może śmiało marzyć o awansie, natomiast my z zerowym dorobkiem punktowym zamykamy tabelę. Oficjalnie już wiadomo, że Polacy nie mają nawet matematycznych szans na awans dalej. 

Dagmara Kaźmierska w fatalnej sytuacji. Fani współczują i nie mogą uwierzyć

Wakacje w Paryżu, inne egzotyczne wyjazdy, brylowanie w mediach, status "królowej życia". Wszystko to już echa przeszłości. Dziś...

Upokarzające zdjęcie Anny Lewandowskiej krąży po sieci. Co na to „Lewy”?

Temat Anny Lewandowskiej i jej lekcji tańca w objęciach przystojnych instruktorów dość mocnym echem odbił się w plotkarskich...

Robert Lewandowski przed Euro 2024: Medal? Trzeba być realistą

Już tylko niespełna dwa tygodnie dzielą nas od pierwszego meczu na Euro 2024 w Niemczech. Reprezentacja Polski w...

Znalazłeś pieniądze na ulicy? Dwa razy się zastanów, zanim je podniesiesz

Znalazłem pieniądze na ulicy - co powinienem zrobić? Mogłoby się wydawać: ogromny fart. Z tym że niekoniecznie. Tak...

Ostatnie newsy