Europoseł PiS pokazał wiadomość z pogróżkami. Przypuszcza, dlaczego zaczął je dostawać

Europoseł Prawa i Sprawiedliwości – Dominik Tarczyński – zaczął otrzymywać wiadomości z pogróżkami. W wiadomości, którą pokazał na Twitterze zawarte są groźby pozbawienia życia z dokładnym opisem sposobu jego dokonania.

Tarczyński to jeden z bardziej charyzmatycznych polityków partii rządzącej. Eurodeputowany rzadko przebiera w słowach i przedstawia swoje myśli dokładnie w taki sposób, na jaki ma ochotę. Stąd też jest masa ludzi, którzy go cenią, ale i mnóstwo tych, którzy niespecjalnie za nim przepadają.

🔥 POPULARNE DZIŚ 🔥

Dominik Tarczyński: dostaję wiadomości z pogróżkami

Nie to miałoby jednak być przyczyną pogróżek, jakie polityk partii rządzącej zaczął w ostatnim czasie otrzymywać. Zdaniem Dominika Tarczyńskiego, to fakt iż zaczął zajmować się tzw. Quatar Gate sprawił, że ktoś chce go zastraszyć.

Przypomnijmy, że ujawniono nieprawidłowości i szereg zachowań korupcyjnych przy okazji przyznawania Katarowi prawa do organizacji Mistrzostw Świata FIFA w 2022 r. Płatną protekcję zarzuca się wielu politykom zasiadającym europarlamencie i urzędującym w Brukseli. – Od kiedy zajmuję się #QatarGate dostaję coraz więcej takich wiadomości… – napisał Tarczyński. Załączył ponadto screen takiej wiadomości:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły