Nowe informacje o stanie Ewy Bem. Jest komunikat, kolejne koncerty odwołane

Legenda polskiej muzyki jazzowej i jedna z najbardziej cenionych artystek. Takimi słowami, w telegraficznym skrócie, należałoby przedstawiać Ewę Bem. Niestety, od kilkudziesięciu godzin docierają do nas nowe, smutne informacje na temat jej stanu zdrowia. Co dzieje się z 72-letnią gwiazdą?

Jeszcze kilka dni temu niewiele wskazywało na to, że Ewa Bem może być poważnie chora. Przynajmniej takie informacje nie wydostawały się do mediów. Donoszono głównie o przejściowych problemach i przewidywanym odpuszczeniu pojedynczych występów.

🔥 POPULARNE DZIŚ 🔥

Teraz jednak docierają do nas nowe informacje. Znacznie mniej pozytywne. Jak wiadomo, jedną z gwiazd ostatniego dnia prestiżowego festiwalu w Sopocie miała być właśnie Ewa Bem. W ostatniej chwili okazało się, że nie zdoła wystąpić. W tajemniczych słowach sytuację tę próbowała wyjaśniać Anna Karwan, która prowadziła festiwal. 

Ewa Bem chora? Nowe informacje o stanie zdrowia artystki

Organizatorzy nie tylko przeprosili widownię za brak obecności długo wyczekiwanej diwy. Przekazali również słowa wsparcia dla Ewy Bem. Zabrzmiały one dość enigmatycznie. – Pozwolę sobie na kilka słów prywaty. Pani Ewo Bem, nasza królowo, nie mogła pani do nas dojechać na nasz festiwal, ale my wysyłamy największą moc zdrowia, szczęścia. Będziemy na panią czekać usłyszeliśmy.

Wówczas jeszcze nie było potwierdzonych informacji na temat przyczyn nieobecności wokalistki. Nieco później informacje o pogarszającym się stanie zdrowie Ewy Bem podały media, między innymi portal kultura.gazeta.pl.

Okazuje się, że odwoływane są kolejne koncerty Ewy Bem. Między innymi ten najbliższy, który miał odbyć się w Świdniku. Co jej dolega? Nieoficjalne, w dodatku szczątkowe informacje wskazują na „dolegliwości typowo kobiece”. Stąd też – czemu trudno się dziwić – ludzie z otoczenia artystki nie chcą zdradzać mediom szczegółów. – Dowiedziałam się, że Ewa ma problemy ze zdrowiem, ale nie wiem, na czym polegają. Bardzo żałuję, że nie śpiewała, bo jestem fanką śpiewania Ewy Bem od zawsze. Bardzo mi przykro, że się źle czuje – powiedziała Alicja Majewska, dla której Ewa Bem jest nie tylko przyjaciółką, ale i artystycznym wzorem.

Najnowsze artykuły