Strona głównaRozrywkaEwa Błaszczyk przekazała nowe informacje w sprawie córki

Ewa Błaszczyk przekazała nowe informacje w sprawie córki

Ewa Błaszczyk, powszechnie znana aktorka, a w ostatnich kilkunastu latach prezeska Fundacji, całe swoje życie podporządkowała jednemu. Odzyskaniu córki, która już niemal ćwierć wieku temu – w koszmarnych okolicznościach – popadła w, tak mogło się dziś wydawać, nieprzerwaną śpiączkę. 

Wtedy, w 2000 roku, nikt nie spodziewał się, że dramat Ewy Błaszczyk może potrwać tak długo. Już od 23 lat czeka na „pobudkę” swojej córeczki. Choć ta – oczywiście wiekowo – jest już dziś dorosłą kobietą. 

Oczywiste jest, że historia to bardzo smutna. Ostatnie wypowiedzi Ewy Błaszczyk wnoszą jednak do niej nutkę optymizmu. Czy doczekamy się – niemalże – cudu? Słowa niezwykle cierpliwej, 67-letniej dziś matki, naprawdę dają ku temu nadzieję. 

Ewa Błaszczyk o stanie swojej córki

Kobieta zdaje się sprawiać wrażenie osoby, która mniejsze nadzieje na odzyskanie dziecka miała na początku lat 2000, niż obecnie. Może to być prawda i sytuacja wcale nie prezentuje się w ten sposób bez przyczyny. O czym sama mówi.

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

Wskazuje bowiem na niebywały postęp medycyny, jaki poczyniono w Polsce i na świecie na przestrzeni niemal 23 lat. To tutaj upatruje nadziei na cudowne przebudzenie Oli i mówi wprost: – Na poziomie tego, co jest dostępne w tej chwili, można liczyć na cud. Ale mam z nią kontakt emocjonalny i niewątpliwie ona jest.

Słowa iście poruszające. Żywimy zatem szczere nadzieje na to, że Ewa Błaszczyk spełni nie tyle swoje marzenie, co zrealizuje życiowy cel, jakim jest przywrócenie Oli „do życia”. Choć – zaznaczmy – dziewczyna żyje. Frazy „do życia” użyliśmy w formie kolokwializmu. 

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł. Więcej Wiadomości znajdziesz TUTAJ ⇒

Ktoś zostawił kartkę na grobie syna Holeckiej. Gdy zobaczyli ją z bliska, zamarli

Wczoraj media obiegła bardzo przykra informacja o śmierci syna znanej dziennikarki, Danuty Holeckiej. Jeden z potomków byłej gwiazdy...

Jest ostateczna wersja prokuratury. Podano przyczynę śmierci Juliana Dunina-Holeckiego

Kilka dni temu zmarł Julian Dunin-Holecki, syn byłej gwiazdy Telewizji Polskiej, Danuty Holeckiej. Mężczyzna zmarł w wieku zaledwie...

Nie żyje syn Danuty Holeckiej. Niejasne okoliczności śmierci 31-latka

Niezwykle tragiczne informacje docierają do nas wprost z rodziny Danuty Holeckiej, wieloletniej czołowej dziennikarki Telewizji Polski, a obecnie...

Dramat Roberta Lewandowskiego. Pierwszy raz go to spotkało

Problemy osobiste Roberta i Anny Lewandowskich napiętrzyły się do granic możliwości. Piłkarz najprawdopodobniej - nawet jeszcze kilka dni...

Ostatnie newsy