Ewa Krawczyk chce zarobić na śmierci męża? Skandaliczne nagranie

Ewa Krawczyk (żona Śp. Krzysztofa Krawczyka) nawiązała – co by nie mówić – nietypową współpracę z „Super Expressem”. Zaledwie pół roku po śmierci męża, wdowa chce… handlować jego płytami. W dodatku we współpracy z tabloidem. W sieci pojawiło się nagranie z udziałem kobiety. 

Śmierć Krzysztofa Krawczyka wstrząsnęła całym krajem. To nieliczny przypadek, w którym odejście artysty opłakują nie tylko znajomi i rodzina. Smutne wieści obiegły kraj w kwietniu. Kilka dni temu obchodziliśmy zatem półrocze odejścia „króla polskiej muzyki”.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Ewa Krawczyk zostawiła kartkę na grobie męża. 8 słów, które zszokowały wszystkich

Co wyczynia Ewa Krawczyk? Nietypowe nagranie krąży po sieci

Aż trudno w to uwierzyć. Otóż Ewa Krawczyk, która zanosiła się płaczem podczas pogrzebu swojego męża, dziś zachęca do zakupu jego płyty… we współpracy z tabloidem. Wydawany przez „SE” krążek ku pamięci św. Jana Pawła II będzie można – trzymajcie się krzeseł – kupić z gazetą. 

Tomasz Sekielski schudł blisko 100 kg! Na najnowszym zdjęciu ciężko go poznać

Co ciekawe, wdowa po Krzysztofie Krawczyku zachęca do zakupu gazety z płytą już po raz drugi, o czym zresztą wspomina w nagraniu. Z uśmiechem na ustach. Zachęcam do zakupu tej płyty. Jest to płyta poświęcona pieśniom maryjnym. Krzysiu bardzo ukochał sobie Maryję i ta płyta jest przepiękna i przepięknie zaśpiewana – powiedziała do kamery „Super Expressu” Ewa Krawczyk. Nagranie zamieszczono w internetowych kanałach promocji tabloidu. 

Gessler w trzech słowach skomentowała protest Tuska. Zaskoczyła wszystkich

Nie wiemy czy Ewa Krawczyk otrzyma „prowizję” od wydawcy „Super Expressu”. Nie wiemy też, dlaczego zdecydowała się na tego typu krok. Stwierdzamy natomiast wyjątkowo nieobiektywnie: nie był to krok najlepszy. Bynajmniej nie utrzymany w granicach dobrego smaku.

POPULARNE DZIŚ: Zapytali Lewandowską czy jest z Robertem dla pieniędzy. Odpowiedź zaskoczyła wszystkich