Fan napisał Magdzie Gessler, że ma sztuczne usta. Jej odpowiedź zszokowała wszystkich

Jeden z internautów napisał, że Magda Gessler ma sztuczne usta. Tym razem gwiazda TVN nie wytrzymała i odpowiedziała na – jej zdaniem – niezbyt miły komentarz. Odpowiedź restauratorki była jednak co najmniej dziwna.

Gessler nie należy do celebrytów, którzy szczególnie przejmują się hejtem. Przynajmniej takie sprawia wrażenie. Są jednak sytuacje, w których nerwy jej puszczają. Tak było chociażby kilka dni temu, gdy w Karpaczu, podczas nagrań do kolejnego odcinka „Kuchennych rewolucji”, zaatakowała Marcina Bustowskiego, niszcząc mu telefon. 

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

„Sprawa dla reportera”: mec. Kaszewiak wybuchł. Nie dało się go uspokoić [WIDEO]

Po raz kolejny mecenas Piotra Kaszewiak nie potrafił zapanować nad emocjami w "Sprawie dla reportera". Nie zdołała go uspokoić nawet sama Elżbieta Jaworowicz, zatem...

Wiadomości TVP vs Fakty TVN i Wydarzenia Polsatu. Oglądalność, najnowsze dane: 28.09.2023

Podano najnowsze wyniki oglądalności najpopularniejszych programów informacyjnych w Polsce. Mowa oczywiście o "Wiadomościach" TVP", "Faktach" TVN oraz "Wydarzeniach", emitowanych przez telewizję Polsat. Nowe dane,...

Sztuczne usta? Magda Gessler zaprzecza

Magda Gessler już od kilku lat podejrzewana jest o poddawanie się operacjom plastycznym. Jak twierdzi, nic takiego nie ma miejsca. Ma po prostu problemy z mięśniami twarzy, przez co czasami może wyglądać nienaturalnie. W poniedziałek jednak kolejny internauta zarzucił jej wprowadzanie „poprawek”. – Wszystko super ale te sztuczne usta… – napisał. 

Na tak postawiony „zarzut” postanowiła odpowiedzieć sama Magda Gessler. Od dawna wiadomo, że nikt nie prowadzi za nią social mediów, gdyż woli robić to sama. To zresztą widać gołym okiem. 

Moje!!! – odpowiedziała rozemocjonowana Gessler. A dalsza część zdania? No cóż, trudno ją rozszyfrować. Jak dla nas, jest tam coś o autobiografii jakiejś Kasi. Screen poniżej: 

Sztuczne Usta Magda Gessler TVN

Opisany komentarz pojawił się pod minutowym filmikiem, jaki Magda Gessler zamieściła na Facebooku. Nic na nim nie mówi, a jedynie buja się w rytm muzyki i poprawia włosy. 

Najnowsze artykuły