Fani oburzeni pożegnaniem Piotra Gąsowskiego przez producentów „Twoja twarz brzmi znajomo”

Na oficjalnym profilu programu „Twoja twarz brzmi znajomo” w mediach społecznościowych pojawiło się pożegnanie jednego z prezenterów. Piotr Gąsowski po 10 latach rozstaje się z popularnym show Polsatu. Internauci zareagowali na słowa producentów.

Szykują się wielkie zmiany w „Twoja twarz brzmi znajomo”. W pierwszej kolejności z produkcją pożegnał się Michał Wiśniewski. Później pojawiła się informacja o tym, że stacja telewizyjna nie przedłużyła współpracy z Katarzyną Skrzynecką. Na samym końcu Piotr Gąsowski ogłosił, że już go nie zobaczymy w programie.

Polsat skromnie żegna Piotra Gąsowskiego

Producenci „Twoja twarz brzmi znajomo” postanowili po pięciu dniach od ogłoszenia decyzji prezentera, oficjalnie go pożegnać. W mediach społecznościowych produkcji Polsatu ukazał się krótki wpis. W paru zdaniach stacja żegna Piotra Gąsowskiego i dziękuje mu za lata wspólnej pracy.

– Jak już wiecie Piotr Gąsowski żegna się z „Twoja twarz brzmi znajomo”. Jego wyjątkowe poczucie humoru udzielało się widzom, jurorom, uczestnikom oraz całej ekipie TTBZ! Piotrze dziękujemy Ci za wszystkie wspólne dni na planie, zaangażowanie i ogromny wkład w tworzenie naszego programu! – możemy przeczytać na oficjalnym profilu programu.

Internauci szybko zareagowali. Komentarze są w zdecydowanej większości niepochlebne. Oberwało się Polsatowi, producentom, a nawet nowemu dyrektorowi programowemu, Edwardowi Miszczakowi.

– Nowy pan prezes Polsatu popłynął delikatnie za daleko. Bardzo mi żal, że nie będzie już pana Piotra, duet z Dowborem był idealny – pisze jedna z fanek programu.

– Polsat! Widzowie nie chcą waszych zmian! – dodaje kolejna.

– Wy wstydu nie macie – komentuje rozzłoszczony internauta.

– No nareszcie o tym napisaliście! Rychło w czas! Od dawna już wiemy. Szkoda, to już nie będzie ten sam program. Niszczycie to co było naprawdę świetne, dramat – krytykuje postawę producentów komentująca.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Skomentuj ten artykułx