Strona głównaMuzykaMężczyzna Roksany Węgiel upokorzony. Fani Roxie nie mieli litości

Mężczyzna Roksany Węgiel upokorzony. Fani Roxie nie mieli litości

Ostatnie wydarzenia na mediach społecznościowych wokół Roksany Węgiel, znanej szerzej jako Roxie, a także jej partnera Kevina Mgleja, wywołują zamieszanie i rozczarowanie. Roxie zdecydowała się zapytać swoich fanów na Instagramie o to, z kim powinna nagrać wspólny utwór, czyli tak zwanego „feata”. Jednak wynik głosowania wywołał pewną sensację.

POPULARNE DZIŚ: Dramat Roksany Węgiel. A tak bardzo go kochała

Społecznościowe media stały się platformą, na której artyści coraz częściej angażują swoich fanów w proces twórczy. Roxie, zdobywczyni Eurowizji Junior w 2018 roku, postanowiła poprosić fanów o pomoc w podjęciu decyzji o tym, z kim ma nagrać wspólny utwór.

Do wyboru dała swoim fanom cztery opcje: Kevina Mgleja, swojego obecnego partnera, oraz trzech innych artystów – Vito Bambino, Beatę Kozidrak i Szpaka.

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

Fani Roxie nie lubią Kevina Mgleja? 

Jednak wynik głosowania okazał się nie tyle niespodziewany, co nieoczekiwany. A nawet rozczarowujący dla Mgleja. Zdobył on zaledwie nieco ponad 1/10 głosów zwycięzcy, co daje 1300 głosów. Jest to liczba znacznie mniejsza niż wynik trzeciej na liście Beaty Kozidrak.

Ona bowiem otrzymała poparcie 1500 osób. Drugie miejsce zajął Vito Bambino z 3400 głosami. Ostatecznym zwycięzcą okazał się Szpaku, który zgromadził aż 11 tysięcy głosów.

Roxie Węgiel Kevin Mglej feat

Takie wyniki mogą być dla Roxie i Kevina Mgleja zaskakujące i rozczarowujące. Wydaje się, że ich plany dotyczące wspólnego utworu zostały odłożone na bok ze względu na brak poparcia fanów. Wspólny utwór Roxie i Mgleja, o którym być może marzyli, najpewniej zatem prędko nie powstanie.

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł. Więcej Wiadomości znajdziesz TUTAJ ⇒

Ktoś zostawił kartkę na grobie syna Holeckiej. Gdy zobaczyli ją z bliska, zamarli

Wczoraj media obiegła bardzo przykra informacja o śmierci syna znanej dziennikarki, Danuty Holeckiej. Jeden z potomków byłej gwiazdy...

Jest ostateczna wersja prokuratury. Podano przyczynę śmierci Juliana Dunina-Holeckiego

Kilka dni temu zmarł Julian Dunin-Holecki, syn byłej gwiazdy Telewizji Polskiej, Danuty Holeckiej. Mężczyzna zmarł w wieku zaledwie...

Nie żyje syn Danuty Holeckiej. Niejasne okoliczności śmierci 31-latka

Niezwykle tragiczne informacje docierają do nas wprost z rodziny Danuty Holeckiej, wieloletniej czołowej dziennikarki Telewizji Polski, a obecnie...

Dramat Roberta Lewandowskiego. Pierwszy raz go to spotkało

Problemy osobiste Roberta i Anny Lewandowskich napiętrzyły się do granic możliwości. Piłkarz najprawdopodobniej - nawet jeszcze kilka dni...

Ostatnie newsy