FC Barcelona chce skrzydłowego rodem z Serbii. Ojciec piłkarza potwierdza zainteresowanie

POPULARNE DZIŚ

FC Barcelona obserwuje jednego z najbardziej utalentowanych serbskich piłkarzy Stefana Mitrovica. Ojciec skrzydłowego potwierdza zainteresowanie katalońskiego klubu.

FC Barcelona latem ubiegłego roku przeszła małą rewolucję kadrową. W trakcie najbliższego lata szefostwo Barcy również będzie chciało dokonać odpowiednich ruchów transferowych.

Pozycjami, którymi na Spotify Camp Nou powinno się zająć najpierw, są boki obrony. Nie jest jednak tajemnicą, że w zespole zawodzą też skrzydłowi, tak bardzo kapryśni pod względem formy.

Wielki serbski talent

Barcelona przeprowadza transfery „na teraz”, ale myśli także o przyszłości. Lider La Liga śledzi poczynania skrzydłowego Crveny Zvezdy Stefana Mitrovicia.

Zainteresowanie Barcelony potwierdził na Twitterze ojciec Mitrovicia. Zaledwie 20-letni zawodnik to jednokrotny reprezentant Serbii. Uchodzi on za jeden z największych talentów na Bałkanach.

Co ciekawe całkiem niedawno Mitroviciem interesowała się Cracovia, która chciała go pozyskać, jednak Crvena zażądała wówczas 500 tysięcy euro i polski klub musiał odpuścić.

Najnowsze artykuły

0
Skomentuj ten artykułx
()
x