Filip Chajzer odpowiedział hejterce. Poruszyło go jedno słowo

Słowa potrafią bardzo mocno zranić, nawet, jeśli wydaje się, że jakaś osoba powinna być przyzwyczajona do krytyki. W końcu – im większa popularność, tym większe prawdopodobieństwo, że obserwujący będą oceniać i komentować. Niemniej jednak, jedna z „fanek” Filipa Chajzera przesadziła.

Kobieta napisała dwa zdania. Były one jednak na tyle dotkliwe, że Filip Chajzer nie mógł o nich zapomnieć. W końcu zdecydował się na publiczną odpowiedź i…wystosowanie zaproszenia na kawę dla hejterki.

Cios dla sympatyków ojca Rydzyka: To prawdopodobnie koniec

Czy miał fanów? Trudno powiedzieć. Raczej ludzi, którzy naprawdę mocno starali się wierzyć w jego żarliwy katolicyzm. Ojciec Tadeusz Rydzyk na przestrzeni ponad trzech...

Wyciekły wewnętrzne sondaże PiS-u! Onet: to zmienia wszystko

Z siedziby PiS przy Nowogrodzkiej znów są "wycieki". Jarosław Kaczyński bez wątpienia nie jest tym faktem zachwycony. Tym bardziej, że do zakulisowych działań jego...

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

Co napisała kobieta na profilu Filipa Chajzera?

To, że kobieta miała uwagi, co do samego wyglądu dziennikarza, Filip Chajzer mógłby jeszcze zaakceptować. Z przymrużeniem oka potraktował także ocenę jego poczucia humoru, ale nie mógł wybaczyć słowa „nienawidzę”.

Poruszyło mnie jedno słowo – “nienawidzę”. Niby banalne, a jednak gryzie mnie od paru dni.

Chajzer zaskoczył swoją reakcją na komentarz. Postanowił on bowiem bardzo dokładnie sprawdzić profil autorki słów: „Nie cierpię widoku tego wielkogłowego faceta z twarzą dziecka, próbującego na sile być śmiesznym. Nienawidzę.” Okazało się, że kobieta zajmuje ważną pozycję w jednym z koncernów, zatem nie tylko powinna trzymać poziom, ale także mieć świadomość, że opinia może zaszkodzić.

Tekst, który polubiło 61 osób napisała bardzo ważna specjalistka w wielkim koncernie. Pani Maju. Jeśli znajdzie Pani czas – zapraszam na kawę. Będzie mogła mi to Pani powiedzieć w twarz.

Warunek jest jednak jeden. Kobieta będzie mogła powiedzieć w twarz Chajzerowi, co o nim myśli dopiero po 15 minutach rozmowy.

Ciekawe czy będzie tak samo easy jak w necie. (…)

Pod wpisem Filipa Chajzera uaktywniła się również Cleo.

Jak ta Pani się odważy z Tobą spotkać Filipie to przytul Ją ode mnie mocno ❤ ewidentnie Ona wewnątrz cierpi i coś Ją gryzie przez co atakuje innych jak zranione małe zwierzątko. Przykre…

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze artykuły

0
Skomentuj ten artykułx