Filip Chajzer rozstał się z narzeczoną dwa miesiące po zaręczynach?

Filip Chajzer był związany z 25-letnia Julią, jak się okazuje, związek dziennikarza jest już przeszłością. Para miała się rozstać już dwa miesiące po zaręczynach, które odbyły się w bardzo romantycznych okolicznościach.

W ostatnim czasie życie prywatne Filipa Chajzera jest w centrum zainteresowania. Dziennikarz najpierw miał porzucić swoją partnerkę z którą ma dziecko dla innej kobiety. Prezenter nie jest już w związku ze wspomnianą wyżej. Po chwili związał się z o 13 lat młodszą Julią.

Filip Chajzer poznał Julię w internecie. Jakiś czas temu zapewniał, że jest szczęśliwie zakochany. Para zaręczyła się w listopadzie, gdy wspólnie przebywali na Dominikanie. „Taka miłość zdarza się tylko raz” – mówił dziennikarz.

Filip Chajzer rozstał się z 25-letnią Julią?

Związek Filipa Chajzera z 25-letnią Julią rozwijał się w zawrotnym tempie. Po zaledwie kilku tygodniach znajomości para zamieszka razem w apartamencie dziennikarza. Jak się okazuje, po dwóch miesiącach od zaręczyn, para rozstała się.

– Filip i Julia rozstali się na początku miesiąca w niezbyt przyjaznej atmosferze. On szybko zorientował się, że popełnił błąd, bez namysłu decydując się na zamieszkanie razem i poważne deklaracje po zaledwie kilku tygodniach znajomości. Rzeczywistość okazała się o wiele mniej romantyczna niż spontaniczne zaręczyny na Dominikanie – mówi informator portalu Pudelek.

Filip Chajzer na razie milczy w tej sprawie. W jego mediach społecznościowych od jakiegoś czasu jest spokojniej niż zwykle. Czy to potwierdza doniesienia o rozpadzie związku dziennikarza?

0
Skomentuj ten artykułx