Pamiętacie Filipa z „Rodziny zastępczej”? Sergiusz Żymełka ma dziś 31 lat

Filip Kwiatkowski, Fifi. W tę rolę kilkanaście lat temu wcielał się w serialu Rodzina zastępcza Sergiusz Żymełka. Wtedy uroczy chłopiec – dziś dojrzały mężczyzna. Jak wygląda dziś odtwórca jednej z głównych ról w serialu Polsatu?

Aż trudno uwierzyć, jak szybko leci czas. Dopiero co wcielał się w rolę małego Fifiego, później w dojrzewającego, mającego wiele do powiedzenia Filipa. W 2009 roku Polsat zaprzestał zamawiania premierowych odcinków serialu. A co z aktorami. Sergiusz Żymełka  w kwietniu skończył 31 lat.

Rodzina zastępcza. Jak wygląda dziś serialowy Fifi, czyli Sergiusz Żymełka?

Otóż Filip Kwiatkowski bardzo się przez te wszystkie lata zmienił. Pewien dysonans poznawczy nie może jednak dziwić. Zapamiętaliśmy go przecież jako małego chłopca, ewentualnie dojrzewającego nastolatka. Dziś Sergiusz Żymełka to dorosły człowiek. Jak dziś wygląda Fifi z Rodziny zastępczej

Otóż aktor (wciąż epizodycznie wciela się w różne role, np. u Patryka Vegi) niechętnie udziela wywiadów. Nie pojawia się również na ściankach, nie został celebrytą. Ma natomiast Instagram i to właśnie tam od czasu do czasu możemy podejrzeć, jak zmienia się 31-letni dziś Żymełka. Oto jego najnowsze zdjęcia:

Sergiusz Żymełka Fifi Rodzina Zastępcza jak dziś wygląda 2022

Sergiusz Żymełka 2022

Rodzina zastępcza 2022

Tak 60 lat temu wyglądała Michałowa z "Rancza". Marta Lipińska była piękną dziewczyną

Jak rozpoznać, że facet zdradza? 8 rzeczy, których nie powinnaś ignorować

Koniec Rodziny zastępczej

Od 1999 do 2009 r. powstało ponad 330 odcinków serialu Rodzina zastępcza. W pierwszych latach emisji Polsat notował rekordowe słupki oglądalności. Polacy szybko zżyli się z serialową rodziną Kwiatkowskich, ciamajdowatym posterunkowym (Jarosław Boberek) czy Alutką i Jędrzejem Kosoń (Joanna Trzepiecińska i Tomasz Dedek).

To był szczyt „sodówki” Michała Wiśniewskiego? Jego „prawa ręka” wyjawiła zdumiewające wspomnienia

Z czasem jednak – podobnie jak w przypadku innych kultowych seriali – produkt nie przyciągał już tak ogromnej widowni. Zresztą wielu aktorów, zwłaszcza młodszych, miało już plany na swoją przyszłość. Sergiusz Żymełka na przykład podjął studia i szybko znalazł zatrudnienie w branży informatycznej.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Skomentuj ten artykułx