Gdzie trafi Ben Simmons? Jest kilku chętnych

Wszystko wskazuje na to, że Ben Simmons opuści w najbliższym czasie Philadephię 76ers. Zawodnik stara się wymusić transfer i niewykluczone, że jego nowy będzie znany w przyszłym tygodniu.

Saga z udziałem Bena Simmonsa trwa już kilka miesięcy. Zawodnik jasno dał do zrozumienia, że nie chce dalej grać dla 76ers. Ostatnio poinformował nawet, że nie stawi się na obozie treningowym przed nowym sezonem.

Dziennikarz Sam Amico poinformował, że klub z Filadelfii otrzymał już oferty wymiany za rozgrywającego, ale jak do tej pory żadna z nich nie była satysfakcjonująca. Kluczowy będzie przyszły tydzień, podczas którego Simmons prawdopodobnie zmieni barwy.

Bunt gwiazdy NBA. Dąży do odejścia z klubu

Zainteresowane zakontraktowaniem 25-latka są m.in. Minnesota Timberwolves czy Houston Rockets. W ostatnim czasie do walki o jego podpis mieli się włączyć Denver Nuggets. Aby sprowadzić Simmonsa, zespół ten musi złożyć dobrą ofertę i zaoferować Phliadelphii dobrego gracza na wymianę.

Simmons może także trafić do Cleveland Cavaliers. Zespół z Ohio przygotowuje się do złożenia oferty za 25-latka. Na wymianę może zostać poświęcony Collin Sexton. Priorytetem dla tej drużyny jest także sprowadzenie skrzydłowego.