Strona głównaTelewizjaTVNGessler w trzech słowach skomentowała protest Tuska. Zaskoczyła wszystkich

Gessler w trzech słowach skomentowała protest Tuska. Zaskoczyła wszystkich

Magda Gessler, choć jest postacią kontrowersyjną, rzadko wprost wypowiada się na tematy polityczne. Długo ukrywała swoje poglądy. Jednakże przy okazji protestów w całej Polsce, a przede wszystkim prounijnej manifestacji na Placu Zamkowym w Warszawie, na czele której stanął Donald Tusk, autorka „Kuchennych rewolucji” zrobiła wyjątek. Skomentowała tę inicjatywę w trzech słowach. 

Kuchenne rewolucje przyniosły Magdzie Gessler ogromną popularność. Gwiazda TVN rzadko wykorzystywała jednak swoje zasięgi i pozycje, by manifestować poglądy polityczne. Robiła nieliczne wyjątki, jak np. przy okazji Strajku Kobiet. W niedzielę przyszła okazja, by zabrać głos na temat naszego członkostwa w UE i protestów opozycji. 

[irp posts=”4539″ name=”Jerzy Owsiak wkroczył na scenę podczas antyrządowego protestu. Zdumiewające słowa lidera WOŚP”]

Magda Gessler w trzech słowach skomentowała protesty. Jasno wyraziła swoje poglądy polityczne

Tym razem nie pozostawiła złudzeń. Gessler wprost opowiedziała się po stronie protestującej opozycji, co zdziwiło nawet jej oddanych fanów. Wcześniej swoje przekazy „kodowała” bardziej zawile. Restauratorka dodała na swoje profile społecznościowe grafikę z napisem „I LOVE EU” (Kocham UE) i okrasiła ją trzema słowami: 

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

[irp posts=”4551″ name=”Tomasz Sekielski schudł blisko 100 kg! Na najnowszym zdjęciu ciężko go poznać”]

„Kocham… Szanuję… Kochacie?”. Gessler zwróciła się z pytaniem do swoich fanów. Najwyraźniej zatem nie na żarty przejmuje się sytuacją w kraju. 

Magda Gessler protest Tuska PiS poglądy

[irp posts=”4528″ name=”Protest na Placu Zamkowym. Tusk wyszedł na mównicę i wypowiedział szokujące słowa”]

Magda Gessler długo stroniła od komentarzy politycznych. Wolała, by szeroka publika nie wiedziała, na kogo zwykle oddaje swój głos w wyborach. W ostatnim okresie nie była jednak w stanie się powstrzymać. Jak wiadomo, 2020 i 2021 rok to czas intensywnych protestów, które próbowano organizować nawet w szczycie pandemii. 

Prowadząca „Kuchenne rewolucje” żartowała kiedyś, że „ma poglądy pisowskie”. Jednakże jedynie wyraziła w ten sposób swoją aprobatę dla inicjatywy wspierania biednych rodzin (co w tamtym okresie hucznie zapowiadali politycy PiS). W praktyce jednak – wszystko na to wskazuje – kobieta nie popiera polityki obecnie rządzących. 

POPULARNE DZIŚ: Zapytali Lewandowską czy jest z Robertem dla pieniędzy. Odpowiedź zaskoczyła wszystkich

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł. Więcej Wiadomości znajdziesz TUTAJ ⇒

Nie żyje syn Danuty Holeckiej. Niejasne okoliczności śmierci 31-latka

Niezwykle tragiczne informacje docierają do nas wprost z rodziny Danuty Holeckiej, wieloletniej czołowej dziennikarki Telewizji Polski, a obecnie...

Policjant ujawnił, co przez 3 lata działo się z Jaworkiem. „Nie widzę innej możliwości”

W piątek 19 lipca w śląskiej miejscowości Dąbrowa Zielona przypadkowy przechodzień znalazł zwłoki mężczyzny z raną postrzałową głowy....

Upokarzające zdjęcie Anny Lewandowskiej krąży po sieci. Co na to „Lewy”?

Temat Anny Lewandowskiej i jej lekcji tańca w objęciach przystojnych instruktorów dość mocnym echem odbił się w plotkarskich...

Giertych prześmiewczo uderza w Kaczyńskiego. „Jarku…”

Wczorajsza wiadomość o tym, że Joe Biden nie będzie ubiegał się o reelekcje i nie wystartuje w jesiennych...

Ostatnie newsy