Grzegorz Krychowiak zmienił klub w Rosji. Podpisał kontrakt na trzy sezony

Grzegorz Krychowiak został nowym piłkarzem FK Krasnodar. 31-latek przez trzy ostatnie lata występował w Lokomotiwie Moskwa, do którego trafił z francuskiego Paris Saint-Germain.

Krychowiak poinformował o zmianie klubu na swoich mediach społecznościowych. Do zdjęcia na stadionie Krasnodaru dodał opis: „Nowy byk w mieście”, ponieważ to zwierzę jest symbolem klubu.

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

„Sprawa dla reportera”: mec. Kaszewiak wybuchł. Nie dało się go uspokoić [WIDEO]

Po raz kolejny mecenas Piotra Kaszewiak nie potrafił zapanować nad emocjami w "Sprawie dla reportera". Nie zdołała go uspokoić nawet sama Elżbieta Jaworowicz, zatem...

Wiadomości TVP vs Fakty TVN i Wydarzenia Polsatu. Oglądalność, najnowsze dane: 28.09.2023

Podano najnowsze wyniki oglądalności najpopularniejszych programów informacyjnych w Polsce. Mowa oczywiście o "Wiadomościach" TVP", "Faktach" TVN oraz "Wydarzeniach", emitowanych przez telewizję Polsat. Nowe dane,...

Polak był wypychany z Lokomotiwu po tym, jak porządki w tym zespole zaczął przeprowadzać Ralf Rangnick. Krychowiakowi jednak dobrze w Rosji, dlatego zdecydował się przenieść do 10. drużyny Russian Premier League.

Krychowiak swoje najlepsze lata w karierze spędził w Sevilli, z którą triumfował m.in. w finale Ligi Europy w 2015 roku rozgrywanym w Warszawie. Polak strzelił wówczas gola. Po mistrzostwach Europy we Francji przeniósł się do PSG, ale był to nieudany ruch. Pomocnik nie przebił się do składu i był wypożyczany.

W 2018 roku został wypożyczony do Lokomotiwu Moskwa. Tam poradził sobie bardzo dobrze i został wybrany najlepszym pomocnikiem sezonu, a rosyjski klub postanowił go wykupić z Paryża. W sezonie 2020/2021 wybrano go do najlepszej jedenastki ligi.

Polscy kibice krytykowali Krychowiaka za słabą postawę w trakcie Euro 2020. Już w pierwszym meczu ze Słowacją pomocnik otrzymał czerwoną kartkę, a Polska przegrała ze Słowacją. W ostatnim czasie 31-latek lepiej radzi sobie w klubie niż w kadrze.

Najnowsze artykuły