Strona głównaRozrywkaNa nich Krzysztof Hanke na pewno nie zagłosuje. Tymi słowami zaskoczył miliony...

Na nich Krzysztof Hanke na pewno nie zagłosuje. Tymi słowami zaskoczył miliony rodaków

Krzysztof Hanke to znany satyryk, powszechnie lubiany przez Polaków. Popularność zyskał głównie dzięki serialowi „Święta wojna”, gdzie grana tam przez niego postać Bercika bawiła miliony telewidzów. Hanke udzielił wywiadu dla agencji BiuroPrasowe.net, po którym tym razem do śmiechu na pewno nie będzie zwolennikom jednej z partii.

Serial nie jest emitowany już od kilkunastu lat i wraz z nim powoli wygasła też sława Hanke. Lider kabaretu „Rak” postanowił trochę zwolnić i dzisiaj już tylko sporadycznie możemy ujrzeć go na ekranie telewizora.

Jego ostatnia aktywność to udział w serialu „Lombard. Życie pod zastaw”, który możemy oglądać na antenie telewizji TV Puls. Hanke prywatnie jest szczęśliwym dziadkiem, a swojej własnej córce pomaga sprzedawać nieruchomości.

Hanke o PiS-ie: To co robią, jest nie do opisania!

Hanke w rozmowie z agencją BiuroPrasowe.net Hanke wyraził swoje zdanie na tematy polityczne. Według niego obecna władza zniszczyła wiele aspektów życia publicznego.

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

– Co oni robią? To nie jest do opisania. Zniszczyli wszystko: demokrację, Trybunał. Zawłaszczenie mediów publicznych. O tej władzy mam jak najgorsze zdanie – powiedział Hanke o Prawie i Sprawiedliwości.

– Ja nie lubię się „wychylać politycznie”, ale tego, co robią teraz rządzący, nie mogę znieść. To jest dla mnie najgorszy rząd po 89. roku. Na jesieni na pewno nie zagłosuję na kandydata z PiS-u, ani z żadnej partii, która jest z nimi w koalicji. Tyle afer. Nie mogę pojąć, dlaczego w sondażach nadal ta partia tak mocno się trzyma – dodał 65-latek.

Hanke nadmienił, że nie chciałby pojawiać się w dzisiejszej Telewizji Publicznej. Kiedyś to właśnie głównie na antenach TVP uskuteczniał swoje satyryczne popisy. Pochodzący ze Świętochłowic artysta nie ujawnił, na kogo odda głos w zbliżających się wyborach parlamentarnych.

Popularne dzisiaj:

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł. Więcej Wiadomości znajdziesz TUTAJ ⇒

Jacek Jaworek odwiedził grób swoich ofiar?! „Data nie była przypadkowa”

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że ciało ze świeżą raną postrzałową głowy znalezione w piątek Dąbrowie...

Sędzia meczu Polska – Austria na Euro 2024 zostanie ukarany? Wiemy, jakie grożą mu konsekwencje

Sędzia meczu Polska - Austria zostanie ukarany za serię karygodnych błędów, jakie popełnił w starciu kluczowym dla nas...

Jest ostateczna wersja prokuratury. Podano przyczynę śmierci Juliana Dunina-Holeckiego

Kilka dni temu zmarł Julian Dunin-Holecki, syn byłej gwiazdy Telewizji Polskiej, Danuty Holeckiej. Mężczyzna zmarł w wieku zaledwie...

Joe Biden jednak się wycofał. Kto z Demokratów powalczy z Donaldem Trumpem?

Prezydent Stanów Zjednoczonych Joe Biden poinformował w niedzielę wieczorem w mediach społecznościowych, że nie będzie ubiegał się o...

Ostatnie newsy