Strona głównaKobietaHanna Lis w fatalnym stanie. Ma połamane ręce i żebra

Hanna Lis w fatalnym stanie. Ma połamane ręce i żebra

Hanna Lis zszokowała wszystkich gdy na swoim stories na Instagramie podzieliła się   druzgocącymi wieściami. Ogłosiła, że przez jakiś czas będzie niedostępna w mediach, że względu na zły stan zdrowia: „Złamałam obie ręce”.

Hanna Lis zazwyczaj dzieliła się w swoich mediach społecznościowych przyjemnymi aspektami ze swojego życia zawodowego i prywatnego. Tym razem było inaczej. Na jej stories pojawiła się druzgocąca informacja.

Stan zdrowia Hanny Lis jest fatalny

W piątek wieczorem dziennikarka potwierdzi la, że jeszcze nie wraca do mediów. Zły stan zdrowia Hanny Lis nie pozwala jej na to aby wciąż czynnie uczestniczyła w życiu zawodowym. 

Hanna Lis ma złamane obie ręce, pęknięte żebro poważny uraz kolana. Teraz potrzeba dużo czasu aby wrócić do zdrowia.

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

– Kochani moi. Dostałam i nadal dostaję od was mnóstwo wiadomości związanych z moim ostatnim postem. Wiele bardzo osobistych, wręcz intymnych, poruszających. Chciałabym odpisać na wszystkie, ale wybaczcie, niestety, nie mogę. Złamałam obie ręce, do tego pęknięte żebro i uraz kolana. Bywało lepiej…– napisała Hanna Lis na InstaStories.

Dziennikarka nie pozostawiła jednak swoich obserwujących z niedosytem i zapowiedziała pojawienie się w najbliższym czasie nagrania z kuchni. To jedno zdążyła nagrać zanim doszło do pogorszenia jej stanu zdrowia.  Ostrzegła wszystkich aby na siebie bardzo uważali. 

Hanna Lis podziękowała służbie zdrowia

– Jakiś czas mnie tu nie będzie, ale wrzucę wam niebawem reelsa z Lisową do garów, który nagrałam dla was przedwczoraj. Buziaki i uważajcie na siebie! – zakończyła wpis Hanna Lis.

Dalej dziennikarka podziękowała służbie zdrowia oraz lekarzowi, który pomógł jej powoli dojść do siebie. Zaznaczyła że jest niesamowicie wdzięczna za pracę wszystkich osób wkładających sporo wysiłku w to aby mogła jak najszybciej wrócić do pełni zdrowia i sił. 

 

Smutne doniesienia się potwierdziły. Chodzi o Elżbietę Jaworowicz

Przez dekady była postacią kultową. Przede wszystkim niezwykle rozpoznawalną. Elżbieta Jaworowicz i jej "Sprawa dla reportera" przetrwała naprawdę...

Dagmara z „Królowych życia” wróci do więzienia? Szokujące doniesienia obiegają sieć

Temat Dagmary Kaźmierskiej znowu szerokim echem odbija się w mediach internetowych. Gwiazda popularnego programu "Królowe życia" znalazła się...

Czy Michał Probierz ma żonę i dzieci? Będziecie w szoku: Jak na 51-latka – nieźle

Michał Probierz zyskuje coraz większą popularność wśród kibiców. Selekcjoner reprezentacji Polski odmienił grę biało-czerwonych, a sam dał poznać...

Była prawdziwą damą. Smutne wieści z domu Beaty Tyszkiewicz

Jeszcze kilka lat temu wydawało się, że Beata Tyszkiewicz będzie w show-biznesie do końca swoich dni. Prawdziwa dama,...

Ostatnie newsy