Hiszpańskie media: Gniew Lewandowskiego zwolnił Santosa

Kiepski czas przeżywa ostatnio Robert Lewandowski. Kapitan reprezentacji Polski znajduje się w sporym kryzysie formy sportowej, a jego postawa poza boiskiem również pozostawia sporo do życzenia. Hiszpańska prasa mocno go krytykuje, jednak ostatnie artykuły w tamtejszych mediach przekraczają pewne granice.

Specyfika prasy z Półwyspu Iberyjskiego jest dobrze znana wszystkim kibicom ligi hiszpańskiej. Dziennikarze popularnych dzienników często obierają za cel piłkarza, który przeżywa słabszy okres i notorycznie go krytykują, zazwyczaj przesadnie.

🔥 POPULARNE DZIŚ 🔥

Lewandowskiemu bez wątpienia brakuje formy i wprost piszą o tym w „Mundo Deportivo”. Pismo sugeruje, aby 35-letni snajper Barcelony usiadł na ławce rezerwowych i zwolnił miejsce dla innych piłkarzy, którzy czekają na swoją szansę.

Gniew Lewandowskiego

O krok dalej poszedł dziennik „AS”, w którym możemy przeczytać, że to Lewandowski jest odpowiedzialny za zwolnienie Fernando Santosa z funkcji selekcjonera naszej kadry. „Gniew Lewandowskiego zwolnił selekcjonera” – możemy przeczytać w „AS-ie”.

Dziennikarze tego pisma opacznie zrozumieli pomeczowy wywiad „Lewego”, w którym mówił o pilnych potrzebach zmiany czegoś w drużynie. Sporo dodali także od siebie, co tylko potwierdza tabloidową naturę sportowych mediów Hiszpanii.

Nad głową naszego najlepszego piłkarza zbierają się czarne chmury. Sam przebąkiwał, że myśli o zakończeniu kariery w reprezentacji. Kto wie, być może ta decyzja nadejdzie szybciej, niż nam się wydaje.

Popularne dzisiaj:

Najnowsze artykuły