HoYeon Jung ambasadorką Louis Vuitton! Wymarzony debiut

Natalia Miłaszewicz
Studentka psychologii w zarządzaniu. Moda, jedzenie, sport.

Na punkcie serialu Squid Game oszalał cały świat. Na Instagramie, TikToku trwają dyskusje na temat sensu, przekazu oraz życia prywatnego bohaterów. Oprócz ciekawym wątkiem, widzowie również zainteresowali się jedną z aktorek, grającą postać Kang Sae-Byeok. Kim jest gwiazda serialu?

Tak ogromne zainteresowanie aktorką może wynikać z jej niezwykłej urody i z tego, że postać przez nią grana jest niezwykle intrygująca. Nie chcemy zdradzać zbyt wielu szczegółów na temat postaci, ani tym bardziej samego serialu, tylko zachęcamy do obejrzenia!

Można jedynie wspomnieć, że przedstawia bohaterów, którzy dla pieniędzy zgadzają się na udział w śmiertelnie niebezpiecznej grze. Między tymi bohaterami wyłania się postać Sae-Byeok, grana przez HoYeon Jung. Postać jej, podobnie jak niemal wszystkie inne, wzbudza wiele kontrowersji.

Wymarzony debiut HoYeon Jung. Właśnie została ambasadorką Louis Vuitton

Widzowie spierają się między sobą czy postaci są pozytywne, czy negatywne. Nie chcemy uczestniczyć w tym (mimo wszystko pozytywnym) sporze, wiemy jednak że Sae-Byeok, a raczej HoYeon Jung poruszyła serca wszystkich widzów.

Wcześniej nieznana światu, jako aktorka, HoYeon Jung jest modelką i aktorką. Aż od 11 lat działa w modelingu. Może się pochwalić okładkami popularnych czasopism, współpracami ze znanymi markami, a od niedawna głośną współpracą z Louis Vuitton! Mimo bardzo młodego wieku, bo ma jedynie 27 lat, jej kariera w modelingu jest, naprawdę, bardzo bogata i zachwycająca.

Dlaczego nas tak urzekła?

Uroda to jedno, ale przede wszystkim zachwycił nas profesjonalizm, którego, niestety, coraz bardziej brakuje w show-biznesie. Długo sama przygotowywała się do roli, aby wypaść jak najlepiej. Profesjonalizm dostrzegamy nie tylko w roli Sae-Byeok, ale również w modelingu. Nie bez powodu rozpoczęła współpracę z tak znaną i szanowaną marką.

Jesteśmy pod wrażeniem tak szybkiego postępu kariery i życzymy aktorce wielu sukcesów!