Ida Nowakowska straciła pracę. Widzowie TVP zaskoczeni

Od lat jedna z najbardziej lubianych przez widzów TVP prezenterek. Była tancerka, niedoszła aktorka, w końcu gwiazda polskiej Telewizji Publicznej. Ida Nowakowska straciła właśnie pracę, którą zdążyła już pokochać. Takiego posunięcia władz stacji z Woronicza spodziewał się mało kto. Ida współprowadzi m.in. Pytanie na śniadanie, jest także znana z You Can Dance – Nowa Generacja.

Sympatyczna prezenterka jest bardzo zadowolona z lat spędzonych w Telewizji Publicznej. Ponadto wprost – z wielką sympatią – wypowiada się na temat obecnej władzy. To nierzadko budziło ogromne kontrowersje. Zwłaszcza wśród Polaków nieprzychylnych PiS-owi. Gwiazda niewiele sobie jednak z tego robiła. Po prostu mówiła to, co myśli.

Słowa Idy Nowakowskiej rozwścieczyły pół Polski. Prezenterka TVP przesadziła?

Ida Nowakowska straciła lukratywną umowę w TVP. Widzowie zaskoczeni

Spokojnie: prezenterka nie odchodzi z Woronicza całkowicie. Podjęto jednak wobec niej decyzję, której większość stałych widzów i sympatyków Idy Nowakowskiej absolutnie się nie spodziewała.

Jak się teraz okazuje, 31-latka nie poprowadzi kolejnej edycji programu You Can Dance – Nowa Generacja – podaje pomponik.pl. A była przecież główną faworytką do otrzymania tej pracy. Tym bardziej że jako nastolatka zachwycała widownię uczestnicząc w YCD, a w ostatnim okresie również prowadziła rzeczone show. Niestety, zdecydowano że pracę tę dostanie ktoś inny.

Ida zawiedziona?

Generalnie jury i obsada osób pracujących nad programem znacząco się zmieni. Niemal nikt nie przewidywał jednak, że pracę tę straci właśnie Ida Nowakowska.

Ewa Krawczyk ma kłopoty. "Chytry traci dwa razy"

Osoba uwielbiana nie tylko przez widzów, ale i przez władze stacji. Czy sama zainteresowana jest tym faktem zawiedziona? Na ten temat nie zabrała jeszcze głosu.

Możemy się jednak domyślać, że nie była nazbyt szczęśliwa, gdy otrzymała informację o tym, że nie przewidziano dla niej miejsca w programie. Kocha przecież taniec, jest znaczącą postacią w TVP. W dodatku z wspomnianym programem wiąże piękne wspomnienia.

0
Skomentuj ten artykułx