Ile kosztuje piwo u Lewandowskiego. W restauracji Nine’s zostawisz majątek

Piwo u Roberta Lewandowskiego? Teoretycznie na kilka szklanek złocistego trunku do restauracji Nine’s może się wybrać każdy. W praktyce jednak należy mieć zasobny portfel. Bo gdy złapią cię „smaki”, możesz zostawić w barze pół wypłaty.

Od jesieni ubiegłego roku fani Roberta Lewandowskiego, a także przypadkowi goście mogą stołować się w firmowanej nazwiskiem „Lewego” restauracji. NINE’s Restaurant & Sports Bar znajduje się w Warszawie przy ul. Haberbuscha i Schielego 6.

🔥 POPULARNE DZIŚ 🔥

Obecnie najchętniej spożywanym przez Polaków trunkiem jest piwo. Wśród alkoholi to teoretycznie najmniejsze zło. W dodatku w sklepach nie jest zbyt drogie i praktycznie każdy może sobie pozwolić na zakup kilku butelek lub puszek na weekend.

Cena piwa w restauracji Nine’s Roberta Lewandowskiego

Natomiast postać rzeczy zmienia się, gdy przekraczamy próg restauracji Roberta Lewandowskiego. Nie dostaniemy tam piwa w typowo barowej cenie, nie mówiąc już o zbliżonej do tych, jakie płacimy w sklepach detalicznych.

Zwykłe, lane lub butelkowe piwo w Nine’s kosztuje minimum 14 zł. Droższe natomiast są nawet po 20 zł. Przy czym nie są to piwa kraftowe, szczególnie wyszukane.

Mowa o popularnych w Polsce „koncerniakach”, które kilka razy taniej możemy dostać w spożywczaku za rogiem. Oczywiście lokal musi na siebie zarobić. Robert Lewandowski i jego wspólnicy muszą być „na plus”, aby chociażby utrzymać lokalizację w prestiżowej okolicy. Na pewno jednak restauracja Nine’s zyskałaby więcej stałych bywalców, którzy zamówiliby więcej piw, gdyby było ono sprzedawane po bardziej przystępnych dla przeciętnego Polaka cenach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły