Ile kosztuje piwo u Lewandowskiego. W restauracji Nine’s zostawisz majątek

Patrycja Abramczyk
Patrycja Abramczykhttps://etydzien.pl
Sport, show-biznes, tematy społeczne. Mogę pisać nawet o mongolskim balecie. Mistrzyni researchu. Niedoszła absolwentka AWF-u.

Piwo u Roberta Lewandowskiego? Teoretycznie na kilka szklanek złocistego trunku do restauracji Nine’s może się wybrać każdy. W praktyce jednak należy mieć zasobny portfel. Bo gdy złapią cię „smaki”, możesz zostawić w barze pół wypłaty.

Od jesieni ubiegłego roku fani Roberta Lewandowskiego, a także przypadkowi goście mogą stołować się w firmowanej nazwiskiem „Lewego” restauracji. NINE’s Restaurant & Sports Bar znajduje się w Warszawie przy ul. Haberbuscha i Schielego 6.

Klienci nie dowierzają. Oto, ile kosztuje schabowy w nowej restauracji Lewandowskiego

Obecnie najchętniej spożywanym przez Polaków trunkiem jest piwo. Wśród alkoholi to teoretycznie najmniejsze zło. W dodatku w sklepach nie jest zbyt drogie i praktycznie każdy może sobie pozwolić na zakup kilku butelek lub puszek na weekend.

Cena piwa w restauracji Nine’s Roberta Lewandowskiego

Natomiast postać rzeczy zmienia się, gdy przekraczamy próg restauracji Roberta Lewandowskiego. Nie dostaniemy tam piwa w typowo barowej cenie, nie mówiąc już o zbliżonej do tych, jakie płacimy w sklepach detalicznych.

Zwykłe, lane lub butelkowe piwo w Nine’s kosztuje minimum 14 zł. Droższe natomiast są nawet po 20 zł. Przy czym nie są to piwa kraftowe, szczególnie wyszukane.

Polacy masowo wypłacają pieniądze z banków. Znamy powód wybuchu paniki

Mowa o popularnych w Polsce „koncerniakach”, które kilka razy taniej możemy dostać w spożywczaku za rogiem. Oczywiście lokal musi na siebie zarobić. Robert Lewandowski i jego wspólnicy muszą być „na plus”, aby chociażby utrzymać lokalizację w prestiżowej okolicy. Na pewno jednak restauracja Nine’s zyskałaby więcej stałych bywalców, którzy zamówiliby więcej piw, gdyby było ono sprzedawane po bardziej przystępnych dla przeciętnego Polaka cenach.

0
Skomentuj ten artykułx