Oto, ile Magda Gessler dostaje za 1 odcinek „Kuchennych rewolucji”. Kwota zwala z nóg

Ola Niziołek
Ola Niziołek
Dziennikarka działu Show-biznes w mPress.pl. Interesuję się również tematyką społeczną.

Zarobki Magdy Gessler już od wielu lat są obiektem zainteresowania opinii publicznej. Czy gospodyni Kuchennych rewolucji jest godziwie wynagradzana przez TVN za prowadzenie kulinarnego show w tak kontrowersyjny sposób? Wiemy, jakie pieniądze stacja wypłaca jej za pracę nad jednym odcinkiem.

Kuchenne rewolucje już od 12 lat przyciągają przed ekrany setki tysięcy widzów. To jedna z ulubionych pozycji widzów TVN-u w warstwie rozrywkowej.

Chcesz zjeść u Magdy Gessler? Oto, ile kosztuje u niej rosół

Oczywiste jest, że Magda Gessler zarabia nie tylko na Kuchennych rewolucjach. Jest przecież właścicielką kilkunastu restauracji rozsianych po całym kraju. Ponadto pracuje również przy innych programach w swojej stacji. Z jakichś przyczyn widzów interesuje jednak to, ile TVN płaci restauratorce za jej najpopularniejszy program.

Zarobki Magdy Gessler. Ile inkasuje za 1 odcinek Kuchennych rewolucji?

Przez wiele lat zarobki Magdy Gessler w TVN-ie były pilnie strzeżoną tajemnicą. W końcu jednak dziennikarzom udało się dotrzeć do całkiem precyzyjnych danych.

Jak podał serwis newsy.gotujmy.pl, Magda Gessler za pracę przy jednym odcinku Kuchennych rewolucji otrzymuje kilkanaście tysięcy złotych. W 2018 roku było to 14 tys. zł za odcinek. W ubiegłym roku pojawiały się jednak informacje o podwyżce, jaką otrzymać miała prowadząca kulinarne show. Dziś spekuluje się, że otrzymuje około 18 tys. zł za jedne „rewolucje”.

Kurdej-Szatan dowiedziała się, że stanie przed sądem. Szokująca reakcja celebrytki

Jej roczna gratyfikacja za ten program wynosi zatem pomiędzy 800 a 900 tys. zł rocznie. Pamiętajmy jednak, że Kuchenne rewolucje to tylko jeden z wielu biznesów, z jakiego gwiazda TVN czerpie dochody.

0
Skomentuj ten artykułx