Strona głównaMediaSmutne informacje z USA. Chodzi o Maxa Kolonko

Smutne informacje z USA. Chodzi o Maxa Kolonko

Nie tak dawno był szanowanym i uznawanym w środowisku dziennikarzem. Przed laty Mariusz Max Kolonko był korespondentem polskich telewizji ze Stanów Zjednoczonych. Największą sławę dało mu specyficzne relacjonowanie tragedii World Trade Center, z samego serca wydarzeń. Dziś dotarły do nas smutne wieści na temat – co by nie mówić – legendy.

Jedni go kochali, inni nie przepadali. Kolejna – najmniej liczna grupa – to absolutni fanatycy Kolonki odznaczający się hasztagiem #R Revolution. Ostatnio jednak słuch o nim zaginął. Jeszcze kilka lat temu Max Kolonko był internetowym idolem prawicy. Jego filmy na YouTube cieszyły się ogromną popularnością.

Zaś on sam – wykorzystując swą charyzmę i umiejętność stopniowego budowania narracji – z dnia na dzień zyskiwał tysiące nowych fanów. Dziś jednak przychodzi nam przekazać smutne wieści na temat Mariusza Maxa Kolonko. Potwierdzają je nieliczni już koledzy z branży, utrzymujący z nim w ostatnich miesiącach incydentalne kontakty. Najczęściej telefoniczne.

Max Kolonko i przegrana z chorobą?

Otóż potwierdzają się pogłoski o tym, że Max Kolonko ma problemy natury psychicznej. Teza ta zaczęła krążyć w sieci oczywiście już dłuższy czas temu. Zwłaszcza, gdy dziennikarz ogłosił się samozwańczym prezydentem, również samozwańczych „Stanów Zjednoczonych Polski” i zaczął wydawać dekrety. Teraz jednak docieramy do konkretów. Według naszych informacji, Kolonko miał poddać się leczeniu psychiatrycznemu i przyjmuje silne leki przeciwpsychotyczne.

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

– Niestety. Mariusz, zdaje się, już dłuższy czas temu stracił kontakt z rzeczywistością. […] Oczywiście, to smutne, wszakże był doskonałym dziennikarzem. Czy był… pewnie nadal jest. Mam nadzieję, że jednak uda mu się wyjść z tego, z czym się zmaga i nie będzie trzeba używać czasu przeszłego – mówi w rozmowie z nami Paweł Lisicki, były naczelny „Rzeczpospolitej”, obecnie w tygodniku „Do Rzeczy”.

Redakcja mPress poleca również:

Dagmara Kaźmierska w fatalnej sytuacji. Fani współczują i nie mogą uwierzyć

Wakacje w Paryżu, inne egzotyczne wyjazdy, brylowanie w mediach, status "królowej życia". Wszystko to już echa przeszłości. Dziś...

Dramat Roberta Lewandowskiego. Pierwszy raz go to spotkało

Problemy osobiste Roberta i Anny Lewandowskich napiętrzyły się do granic możliwości. Piłkarz najprawdopodobniej - nawet jeszcze kilka dni...

Robert Lewandowski przed Euro 2024: Medal? Trzeba być realistą

Już tylko niespełna dwa tygodnie dzielą nas od pierwszego meczu na Euro 2024 w Niemczech. Reprezentacja Polski w...

Upokarzające zdjęcie Anny Lewandowskiej krąży po sieci. Co na to „Lewy”?

Temat Anny Lewandowskiej i jej lekcji tańca w objęciach przystojnych instruktorów dość mocnym echem odbił się w plotkarskich...

Ostatnie newsy