Iwona Pavlović zdradza sekret swojej figury. Tancerka schudła prawie 20 kilogramów!

POPULARNE DZIŚ

Iwona Pavlović zmieniała się przez lata na naszych oczach. Widzieliśmy jurorkę „Tańca z gwiazdami” już w różnych wydaniach. Jej metamorfozy były zazwyczaj związane z włosami, ale w ostatnim czasie postanowiła zadbać o swoją figurę.

Tancerka zrzuciła aż 18 kilogramów. Teraz nosi rozmiar 36, przed metamorfozą na jej metkach widniało 42. Iwona Pavlović opowiedziała o swojej zmianie sylwetki w rozmowie z „Poradnikiem Zdrowie”. Okazuje się, że nie trzeba się głodzić, żeby schudnąć.

Jurorka „Tańca z gwiazdami” przyznała, że to odpowiedni poziom ruchu pozwolił jej zrzucić zbędne kilogramy.

– Są trzy czynniki, które pomagają zachować dobrą formę na długie lata. Pierwszy to ruch. On wywołuje w nas uśmiech, podnosi adrenalinę i hartuje. Ja, poza tańcem, kocham kijki. Ale nie spaceruję z nimi rekreacyjnie, tylko maszeruję bardzo szybkim, zdecydowanym krokiem – wyznała.

Iwona Pavlović mówi o swojej diecie

Iwona Pavlović postawiła też na dobrze zbilansowaną dietę, idealnie dopasowaną do jej potrzeb. Tancerka zwraca dużą uwagę na regularność swoich posiłków.

– Na śniadanie wybieram jajecznicę albo płatki. Później sięgam po jakiś owoc. Na obiad zjadam kurczaka i zieleninę, a na kolację twarożek z warzywami albo jakąś sałatkę. Staram się jeść bardzo regularnie. Do tego stopnia, że w telefonie ustawiłam budzik, żeby dzwonił co trzy godziny i przypominał mi, że mam coś zjeść. Zawsze mam w torebce zdrową przekąskę: jabłko, gruszkę, jakieś pestki czy ziarna – zdradziła celebrytka.

Trzeba przyznać, że metamorfozę sylwetki Iwony Pavlović widać gołym okiem. Jednak nie wiadomo, czy będziemy mieli przyjemność zobaczyć odmienioną tancerkę w kolejnym sezonie „Tańca z gwiazdami”.

Najnowsze artykuły

0
Skomentuj ten artykułx
()
x