Zaginięcie Iwony Wieczorek. „Oni czekali na Iwonę w lasku”

Sprawa Iwony Wieczorek pozostaje nierozwiązana od 2010 roku. W ostatnim czasie mówi się o niej dużo za sprawą krakowskiego Archiwum X. Specjaliści starają się rozwikłać zagadkę tajemniczego zniknięcia młodej dziewczyny.

Iwona Wieczorek zaginęła w nocy z 16 na 17 lipca 2010 roku. Młoda gdańszczanka wracała do domu z sopockiego „Dream Clubu”, gdzie wcześniej bawiła się ze znajomymi. Kamery monitoringu miejskiego zarejestrowały dziewczynę ostatni raz o godzinie 3.07.

Wiadomo, że Iwona Wieczorek rozmawiała ze znajomymi przez telefon, gdy wracała do domu. Jej telefon od godziny 4 był już nieaktywny. Co jakiś czas pojawiają się nowe teorie na temat tego co stało się z zaginioną. Opinia publiczna cały czas zastanawia się w jakim punkcie jest śledztwo.

Zaginięcie Iwony Wieczorek. Przerażające słowa Krzysztofa K.

Portal „Plotek” postanowił przypomnieć jedną z wypowiedzi Krzysztofa K. Mężczyzna był ponoć związany z przestępczym półświatkiem. Mężczyzna wspomina rozmowę ze swoim znajomym, Marcinem.

– Marcin powiedział mi tylko, że ten kolega zadzwonił do niego, aby przyjechał pod klub w Sopocie. To było po awanturze z tą dziewczyną. Iwona zorientowała się, że on podał jej narkotyk, bo chciał się z nią zabawić. Oni czekali na Iwonę w lasku, ten lasek znajduje się po lekkim ukosie od wejścia 63. Wiedzieli, którędy Iwona będzie wracać do domu i pojechali w to miejsce, którędy miała przechodzić, i czekali na nią w samochodzie. Marcin miał podejść do Iwony, przyłożył jej broń do ramienia i kazał wsiąść do samochodu. Iwona go posłuchała, siadła na przedzie, po stronie pasażera. Pamiętam, że on mówił, iż jego kompan w zbrodni miał ciągnąć przed zgwałceniem Iwonę za włosy, to miało stać się przy krzewach i oczku wodnym na działce. Marcin opowiadał mi o tym, że nikt Iwony nie znajdzie, był pewien, że wybrali z tym kolegą bardzo dobre miejsce do ukrycia zwłok Iwony. Ona miała być uduszona przez nich po zgwałceniu, potem ją zakopali obok tej działki – „Plotek” przypomina słowa mężczyzny.

Czy ta wersja wydarzeń pokrywa się z rzeczywistością? Specjaliści z krakowskiego Archiwum X wciąż starają się rozwikłać tę tajemniczą i nierozwiązaną od lat sprawę, zaginięcia Iwony Wieczorek.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Skomentuj ten artykułx