Prokuratura zakończyła działania w Zatoce Sztuki

POPULARNE DZIŚ

Sprawa Iwony Wieczorek od lat pozostaje zagadką. Dzięki Krakowskiemu Archiwum X, zaginięcie młodej gdańszczanki znów jest omawiane przez media. Prokuratura przekazała nowe wieści, są one związane z niesławną Zatoką Sztuki.

Od paru miesięcy mówi się o powiązaniu zaginięcia Iwony Wieczorek z niesławnym sopockim lokalem. Jakiś czas temu funkcjonariusze wznowili poszukiwania na terenie Zatoki Sztuki. Nieoficjalnie mówi się o tym, że śledczy z Krakowskiego Archiwum X zarządzili przeszukanie miejsca właśnie w związku z zaginięciem Iwony Wieczorek.

Przypomnijmy, młoda gdańszczanka zaginęła w nocy z 16 na 17 lipca 2010 roku. Dziewczyna bawiła się tego dnia ze znajomymi w Dream Clubie, którego właścicielem był Marcin T. do którego należy również Zatoka Sztuki.

Prokuratura zakończyła czynności w Zatoce Sztuki

Internauci stale śledzą tę sprawę i czekają na nowe wieści, mogące ich przybliżyć do rozwiązania tej zagadki. Właśnie pojawiły się nowe informacje związane z przeszukiwaniem Zatoki Sztuki. Śledczy zakończyli przeczesywanie tego terenu, o czym poinformowała prokuratura.

– Zakończono czynności prokuratorskie przy Zatoce Sztuki w Sopocie– przekazał prok. Karol Borchólski.

Śledczy nadal nie mogą potwierdzić, że działania były związane z zaginięciem Iwony Wieczorek, jednak „Fakt” nieoficjalnie potwierdza, że przeszukiwanie terenu Zatoki Sztuki wynikało właśnie z próby rozwiązania tej zagadki.

– Ze względu na dobro prowadzonego postępowania nie możemy podawać szczegółów prowadzonych i planowanych czynności – informuje prokurator.

Najnowsze artykuły

0
Skomentuj ten artykułx
()
x