Jacek Jaworek wciąż nie został odnaleziony. Wiadomo już, gdzie może się ukrywać

Jacek Jaworek już wkrótce zostanie odnaleziony? Pojawiły się hipotezy na temat tego, gdzie może przebywać potrójny zabójca. Do tragedii doszło w nocy z piątku na sobotę w miejscowości Borowce niedaleko Częstochowy. Poszukiwany mężczyzna ma 52 lata.

Policja podejrzewa, że to Jacek Jaworek zamordował w Borowcach małżeństwo (oboje 44 lata) oraz ich 17-letniego syna. Do masakry doszło najprawdopodobniej w wyniku awantury domowej, którą sąsiedzi słyszeli około godziny 1 w nocy. Główny podejrzany uciekł z miejsca zdarzenia. Jak ustalono, posiadał on broń palną. A to właśnie w wyniku postrzałów zginęła trójka osób. 

Cios dla sympatyków ojca Rydzyka: To prawdopodobnie koniec

Czy miał fanów? Trudno powiedzieć. Raczej ludzi, którzy naprawdę mocno starali się wierzyć w jego żarliwy katolicyzm. Ojciec Tadeusz Rydzyk na przestrzeni ponad trzech...

Wyciekły wewnętrzne sondaże PiS-u! Onet: to zmienia wszystko

Z siedziby PiS przy Nowogrodzkiej znów są "wycieki". Jarosław Kaczyński bez wątpienia nie jest tym faktem zachwycony. Tym bardziej, że do zakulisowych działań jego...

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

Jacek Jaworek wciąż nie został odnaleziony. Policja ma hipotezę

Policja zarządziła obławę. W poszukiwanie są zaangażowani funkcjonariusze w całym kraju. Wzniesiono również helikoptery, a wizerunek i dane mężczyzny od rana pokazują wszystkie media w kraju.

Około 1 w nocy z piątku na sobotę policja z Częstochowy dostała zgłoszenie o awanturze w jednym z domów jednorodzinnych. W środku dokonano makabrycznego odkrycia. Mundurowi znaleźli ciała 44-letniego mężczyzny, jego 44-letniej żony i ich 17-letniego syna. Jedna z policyjnych hipotez mówi o tym, że mężczyzna dokonał zbrodni w afekcie, a dodatkowo pod znacznym wpływem alkoholu. Gdy dotarło do niego co zrobił, mógł podjąć natychmiastową decyzję o ucieczce za granicę.

Jacek Jaworek zostanie zatrzymany za granicą? 

To właśnie tam może prowadzić trop – poza granice Polski, ale w granicach Unii Europejskiej. Jeśli Jaworek faktycznie opuścił granice kraju, może zostać zatrzymany w wyniku Europejskiego Nakazu Aresztowania i ekstradowany do kraju. 

Już kilka godzin po tragedii sąsiedzi potwierdzili, że sprawca wiele razy groził rodzinie, że „ich pozabija”. Mało kto przypuszczał jednak, że mężczyzna faktycznie może posunąć się do tak makabrycznej zbrodni. Potwierdzono ponadto, że zamordowana kobieta kilkukrotnie zgłaszała Policji, że Jacek Jaworek posiada broń palną. Nie doczekała się jednak reakcji. 

Wszystkie osoby, które znają aktualne miejsce pobytu Jacka Jaworka, mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu, lub które mogą mieć istotne dla śledztwa informacje, proszone są o pilny kontakt z Komendą Miejską Policji w Częstochowie pod nr telefonu 47 858 12 55 lub nr alarmowym 112 – apelują policjanci.

Najnowsze artykuły