Strona głównaZOBACZPolicja poszukuje 52-letniego mężczyzny. Jacek Jaworek jest podejrzany o potrójne zabóstwo

Policja poszukuje 52-letniego mężczyzny. Jacek Jaworek jest podejrzany o potrójne zabóstwo

Trwa obława. Policja w całym kraju poszukuje 52-letniego mężczyzny. To Jacek Jaworek. Poszukiwany może być szczególnie niebezpieczny. W nocy z piątku na sobotę w miejscowości Borowce niedaleko Częstochowy prawdopodobnie zamordował trzyosobową rodzinę strzałami z broni palnej.

CZYTAJ TAKŻE: Jacek Jaworek wciąż nie został odnaleziony. Wiadomo już, gdzie mógł się ukryć

Około 1 w nocy z piątku na sobotę policja z Częstochowy dostała zgłoszenie o awanturze w jednym z domów jednorodzinnych. W środku dokonano makabrycznego odkrycia. Mundurowi znaleźli ciała 44-letniego mężczyzny, jego 44-letniej żony i ich 17-letniego syna. Jak ustalono, w domu przebywał wówczas jeszcze 13-latek, któremu na szczęście udało się uciec.

Potrójne zabójstwo w Borowcach k. Częstochowy. Poszukiwany Jacek Jaworek

Prokurator Tomasz Ozimek z Prokuratury Okręgowej w Częstochowie przekazał, że poszukiwany należy do rodziny ofiar – od pewnego czasu mieszkał z nimi w domu.

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

Śledczy nie mają na razie bliższych informacji na temat okoliczności tragedii i potencjalnego motywu zbrodni. Prawdopodobnie w domu doszło do rodzinnej awantury – po północy na miejsce wezwano policjantów, którzy odnaleźli zwłoki trojga zamordowanych domowników. Po zabójstwie prawdopodobny sprawca opuścił dom.

Sąsiedzi potwierdzili, że sprawca wiele razy groził rodzinie, że „ich pozabija”. Mało kto przypuszczał jednak, że mężczyzna faktycznie może posunąć się do tak makabrycznej zbrodni. Potwierdzono ponadto, że zamordowana kobieta kilkukrotnie zgłaszała Policji, że Jacek Jaworek posiada broń palną. Nie doczekała się jednak reakcji. 

Wszystkie osoby, które znają aktualne miejsce pobytu Jacka Jaworka, mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu, lub które mogą mieć istotne dla śledztwa informacje, proszone są o pilny kontakt z Komendą Miejską Policji w Częstochowie pod nr telefonu 47 858 12 55 lub nr alarmowym 112 – apelują policjanci.

Siostra Kipiel-Sztuki przerwała milczenie. Oto, co naprawdę zabiło aktorkę

Echa śmierci Marzeny Kipiel Sztuki wciąż nie milkną. Gwiazda "Świata według Kiepskich" przedwczoraj wyruszyła w ostatnią drogę. Podczas...

Sędzia meczu Polska – Austria na Euro 2024 zostanie ukarany? Wiemy, jakie grożą mu konsekwencje

Sędzia meczu Polska - Austria zostanie ukarany za serię karygodnych błędów, jakie popełnił w starciu kluczowym dla nas...

Upadek Anny Marii Wesołowskiej? Oto, co teraz robi sędzia znana z TVN-u

Anna Maria Wesołowska była niegdyś prawdziwą gwiazdą TVN-u, a jej program "Sędzia Anna Maria Wesołowska" bił rekordy popularności...

Dziennikarz od Stanowskiego o romansie Lewandowskiej: Robert miał szanse, on sobie nie radzi

W bardzo zdecydowanym tonie na temat domniemanego romansu Anny Lewandowskiej wypowiedział się dziennikarz jednego z najpopularniejszych portali sportowych...

Ostatnie newsy