„Jak oni kłamią” z mizerną oglądalnością. Są oficjalne dane

Nie tego oczekiwał obóz władzy. Dziennikarze TVP Info w ostatnich tygodniach zawodzą na całej linii. Program „Jak oni kłamią” notuje mizerną oglądalność. Pojawiły się oficjalne statystyki, które rozsierdziły szefa frakcji rządzącej. „Na dywaniku” wylądować miał urzędujący od września prezes stacji – Mateusz Matyszkowicz. Wyniki są w istocie dramatyczne.

Zapewne każdy, kto ma jeszcze w domu telewizor, natknął się na nietypową pozycję w ofercie TVP i TVP Info. Mowa o „Jak oni kłamią”. Format ten polega na analizowaniu przez Adriana Klarenbacha manipulacji i nieścisłości, jakich dopuszczają się dziennikarze TVN.

Agnieszka Holland pozwie TVP? Jest komentarz prawnika

Coraz głośniejsze są medialne spekulacje o tym, że Agnieszka Holland pozwie TVP. Miałoby do tego dojść w wyniku - zdaniem wielu - bezprawnego wykorzystania...

Anna Lewandowska przerwała milczenie. Jej słowa rozrywają serce

Tak trudnego okresu Anna Lewandowska wraz z małżonkiem nie przechodzili od dawna. Lub też - gdyby się nieco głębiej zastanowić - prawdopodobnie nigdy. Dziś...

Dramat Natalii Szroeder. „Jedno potknięcie wystarczyło, to koniec”

Niezwykle smutna historia krótkiej, acz głośnej kariery Natalii Szroeder. 28-letnia dziś wokalistka (urodziła się w 1995 r.!) bardzo wiele traci. A traci to przez......

Przytyki wobec wrogiej stacji nie budzą jednak takiego zainteresowania, na jakie liczyli dziennikarze Telewizji Polskiej, a także obecny rząd. Dla którego – w sposób oczywisty – państwowe medium jest głównym narzędziem propagandowym. 

„Jak oni kłamią” – oglądalność w TVP Info

Portal WirtualneMedia.pl przeprowadził analizę oglądalności programu „Jak oni kłamią” po pierwszym tygodniu jego emisji. Co ciekawe, pozycja nie okazała się takim hitem, jak zapowiadano. Co więcej, obecnie to jeden z najmniej popularnych „flagowych” projektów TVP. Przypomnijmy, że „Jak oni kłamią” można oglądać w dni powszednie, na 10 minut przed emisją głównego wydania Wiadomości TVP, zatem ok. 19:20.

Po pierwszym tygodniu emisji nowy cykl „Jak oni kłamią” ogląda w TVP Info średnio 338 tys. widzów – wynika z raportu.

Średnia widownia nowego cyklu do 7 lipca 2023 roku wyniosła 338 tys. osób, co przełożyło się na 3,61 proc. udziału wśród wszystkich widzów, 1,48 proc. w grupie komercyjnej 16-49 i 2,04 proc. w grupie 16-59 – wynika z danych Nielsen Audience Measurement. Co więcej, do tej pory nie udało się zgromadzić chociażby pół miliona widzów oglądających „Jak oni kłamią” w jednym momencie. Przynajmniej przez 1 minutę każdy z odcinków audycji śledziło 487 tys. osób w grupie 4+:

jak oni kłamią lipiec 2023

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły