Smutne wieści ws. Janusza Rewińskiego. Przekazał je Cezary Pazura

Co dzieje się z Januszem Rewińskim? To pytanie w ostatnich latach bez wątpienia zadało sobie wiele osób. Szczególnie raz jeszcze oglądając „Kilera” lub „Kilerów 2-óch”. Cezary Pazura przekazał nienajlepsze wieści.

Już wiele miesięcy temu próbowaliśmy dotrzeć do Janusza Rewińskiego. Niestety, popularny Siara nie odbierał telefonów ani od nas, ani od innych dziennikarzy. O to, co dzieje się ze znanym niegdyś aktorem, satyrykiem (a nawet przez moment politykiem) zapytany został przez dziennikarza WP Cezary Pazura.

Panowie przed laty dobrze się znali. Wspólnie – pod okiem Juliusza Machulskiego – stworzyli przecież wspomnianego, kultowego już dziś „Kilera”. Jedną z najlepszych polskich komedii.

Janusz Rewiński zniknął? Pazura ujawnia, co się stało

W ostatnich miesiącach (a może i latach?) skontaktowanie się z Januszem Rewińskim zdawało się być niemożliwe. Jego telefon pozostaje aktywny, ale 73-letni aktor nigdy go nie odbiera.

W wywiadzie dla „Wirtualnej Polski” wieloletni kolega Rewińskiego został zapytany wprost czy wie, co dzieje się z Januszem Rewińskim. Odpowiedział wprost:

Nie wiem… właśnie nie wiem. […] Już wiele lat temu wyprowadził się poza Warszawę, miał taki spokojny tryb życia. Tak się zdecydował… Ja cenię sobie zawsze wybory innych. Szkoda.

My oczywiście również cenimy sobie wybory innych. Sęk w tym, że skontaktować się z Rewińskim nie są w stanie nawet jego niegdysiejsi, bliscy znajomi – jak chociażby Pazura. Miejmy nadzieję, że u popularnego Siary wszystko jest w porządku.

Redakcja mPress poleca również:

4 KOMENTARZE

guest
4 komentarzy
Wg najszarszych
Wg najnowszych Najlepiej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Elo
Elo
4 miesięcy temu

Ma dość tego bagdna to i sie nie wychyla. Tak trzymać

Aro
Aro
4 miesięcy temu

REWIŃSKI TO STARY PISOWIEC. W 2015 poparł karakana i spółke :<

Poznaniak
Poznaniak
4 miesięcy temu
Odpowiedz do  Aro

Lepiej popierać karakan niż rudego psa merkelowej….

Gruby
Gruby
3 miesięcy temu
Odpowiedz do  Poznaniak

Aby pisać o kimś….rudy, trzeba by go najpierw zobaczyć, a nie powtarzać syf z TVP. On jest tak rudy, jak Kaczor wysoki 🙂

4
0
Skomentuj ten artykułx