Strona głównaWydarzeniaJarosław Kaczyński trafi na stół operacyjny. Stan zdrowia prezesa PiS niepokoi

Jarosław Kaczyński trafi na stół operacyjny. Stan zdrowia prezesa PiS niepokoi

Jarosław Kaczyński znów będzie musiał poddać się trudnemu zabiegowi. Operacja prezesa PiS ma odbyć się już wkrótce. Informacje na ten temat podała jedna z parlamentarzystek. 

Już nie po raz pierwszy media informują o problemach zdrowotnych prezesa Prawa i Sprawiedliwości. Tym jednak razem wszystko wskazuje na to, że Jarosława Kaczyńskiego faktycznie czeka operacja. Doniesienia te nie są już bowiem tylko medialnymi spekulacjami, lecz przekazane zostały przez posłankę na Sejm RP. 

Jarosław Kaczyński – operacja w 2021 r.

Przypomnijmy, że już w 2018 roku prezes Jarosław Kaczyński przeszedł poważną operację. Została mu wszczepiona endoproteza stawu kolanowego. Po tym szef partii rządzącej musiał poddać się rehabilitacji. Ponadto zmuszony był do zrezygnowania z pojawiania się w siedzibie PiS przy ul. Nowogrodzkiej. Działania swoich ludzi koordynował z domu na Żoliborzu. 

[irp posts=”1348″ name=”Skandaliczne słowa Wojewódzkiego. Wprost zaapelował o ataki na dziennikarzy TVP”]

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

Miałem ostre zakażenie kolana niebezpieczną bakterią, stąd to błyskawiczne przyjęcie do szpitala – tłumaczył wówczas Kaczyński, z którym udało się skontaktować dziennikarzom „Sieci”. Wiele wskazuje na to, że i tym razem problemy mają podłoże ortopedyczne. 

– Życzę Jarosławowi Kaczyńskiemu zdrowia, żeby udała się operacja, na którą się szykuje – przekazała prof. Joanna Senyszyn (SLD) w rozmowie z redakcją portalu wtv.pl. Dziennikarze tegoż serwisu skontaktowali się z parlamentarzystką celem poproszenia o „przekazanie życzeń urodzinowych” dla Jarosława Kaczyńskiego. Oczywiste było, że wielu politycznych oponentów będzie mu życzyło zniknięcia ze sceny politycznej.

Tak właśnie zrobiła Joanna Senyszyn. „Wyraziła nadzieję, że prezes PiS szybko skończy karierę polityczną, która w jej przekonaniu nie służy krajowi” – przekazali dziennikarze.

Brak komentarza prezesa PiS

Jarosław Kaczyński rzadko udziela wywiadów. Szczególnie rzadko mówi o własnym stanie zdrowia. Nie inaczej jest tym razem. Lider partii dzierżącej władzę woli zachować szczegóły dla siebie. Taka postawa 72-letniego polityka sprzyja plotkom i dywagacjom na temat tego, jak poważna będzie operacja, która go czeka. 

Wielu spekuluje, że może ona dotyczyć czegoś znacznie poważniejszego, dlatego też politycy Prawa i Sprawiedliwości wolą nie niepokoić społeczeństwa. Paradoksalnie, zły stan zdrowia wodza rządzącej partii mógłby źle wpłynąć na słupki poparcia dla PiS. Gdyby bowiem stał się – odpukać – niedyspozycyjny, wewnątrz obozu rządzącego mogłoby dojść do jeszcze większych spięć i walki o wpływy. A to bez wątpienia nie wpłynęłoby dobrze na sytuację w kraju.

źródło: wtv.pl

CZYTAJ TAKŻE: 700 plus. Rząd chce dać Polakom jeszcze większe pieniądze?

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł. Więcej Wiadomości znajdziesz TUTAJ ⇒

Ktoś zostawił kartkę na grobie syna Holeckiej. Gdy zobaczyli ją z bliska, zamarli

Wczoraj media obiegła bardzo przykra informacja o śmierci syna znanej dziennikarki, Danuty Holeckiej. Jeden z potomków byłej gwiazdy...

Jest ostateczna wersja prokuratury. Podano przyczynę śmierci Juliana Dunina-Holeckiego

Kilka dni temu zmarł Julian Dunin-Holecki, syn byłej gwiazdy Telewizji Polskiej, Danuty Holeckiej. Mężczyzna zmarł w wieku zaledwie...

Nie żyje syn Danuty Holeckiej. Niejasne okoliczności śmierci 31-latka

Niezwykle tragiczne informacje docierają do nas wprost z rodziny Danuty Holeckiej, wieloletniej czołowej dziennikarki Telewizji Polski, a obecnie...

Dramat Roberta Lewandowskiego. Pierwszy raz go to spotkało

Problemy osobiste Roberta i Anny Lewandowskich napiętrzyły się do granic możliwości. Piłkarz najprawdopodobniej - nawet jeszcze kilka dni...

Ostatnie newsy