Jedno z ostatnich zdjęć Kamila Durczoka. Ten widok rozdziera serce

Marcin Palionhttps://mpress.pl
Dziennikarz z 8-letnim doświadczeniem. Zaczynał przygodę z dziennikarstwem od lokalnych tytułów prasowych na Podkarpaciu. Ekspert od mediów internetowych.

Dziś zmarł Kamil Durczok. Informacje o śmierci dziennikarza błyskawicznie obiegły o poranku krajowe media. Publikacje dotyczą głównie jego choroby i nadużywania alkoholu w końcowej fazie życia. Warto jednak pamiętać, że 53-latek był aktywny zawodowo niemal do samego końca. Jedno z jego ostatnich zdjęć pokazuje, jak się zmienił.

CZYTAJ TAKŻE: Skiba o Durczoku: „Napiszę prawdę, bo Kamilowi już nic nie zaszkodzi”

Durczoka pamiętamy głównie jako jedną z twarzy „Faktów” TVN, a wcześniej prezentera i publicystę Telewizji Polskiej. W ostatnich latach z rzadka pojawiał się jednak w dużych mediach. Nie stronił od skandali, a w 2019 r. spowodował kolizję będąc pod wpływem alkoholu. 

Jedno z ostatnich zdjęć Kamila Durczoka

Nawet po śmierci dziennikarza, media prezentują głównie jego zdjęcia z okresu, gdy – jakkolwiek to zabrzmi – wyglądał jeszcze jak Kamil Durczok. Nieco inny wizerunek zmarłego pokazuje zespół Róża&Burza, z którym na niedługo przed śmiercią pracował nad teledyskiem. 

Kurdej-Szatan załamana. Ta wiadomość to gwóźdź do jej zawodowej trumny

„Kamil Durczok! Jest nam tak bardzo przykro… Pracowaliśmy nad teledyskiem, z Tobą, wspólnie, jeszcze kilkanaście dni temu… Zabrzmi on dla Ciebie…” – napisał zespół Róża&Burza i zamieścił jedno z ostatnich zdjęć, na jakich pojawił się Kamil Durczok:

Widać na nim wyraźnie, że Kamil Durczok raczej nie znajdował się w szczytowej formie. Znajomi wspominają, że był wyniszczony przez stres, chorobę i – niestety – używki. Używki, od których niestety nie stronił nawet w końcowej fazie życia. Choć wiedział, że jego stan zdrowia pod żadnym pozorem nie pozwala na taki tryb życia. 

POPULARNE DZISIAJ:

  1. Wiemy, na co chorował Kamil Durczok. Rodzina przekazała smutne wieści
  2. Kamil Durczok nie żyje. Podano przyczynę śmierci dziennikarza
  3. Tomasz Lis rzygnął nienawiścią. W nocy zamieścił skandaliczny wpis

Marine Le Pen zachwycona Polską. Wymowny opis do zdjęcia z Warszawy

Marine Le Pen, liderka francuskiego prawicowego Zjednoczenia Narodowego, odwiedziła Warszawę. Jak już informowaliśmy w mPress.pl, Jarosław Kaczyński zwołał na sobotę do Warszawy europejską prawicę....