Strona głównaRozrywkaShowbiznesJessica z "Rolnik szuka żony" odgryza się internautom. Poszło o jej stylizację...

Jessica z „Rolnik szuka żony” odgryza się internautom. Poszło o jej stylizację komunijną

Jessica Miemiec jedna z uczestniczek 5 sezonu, „Rolnik szuka żony” pochwaliła się jedną ze swoich stylizacji. Strój, który wybrała celebrytka na komunię świętą swojej siostry spotkał się z krytyką internautów.

Jessica Miemiec zyskała popularność od pierwszej chwili, gdy pojawiła się w telewizji. Jej niecodzienna osobowość sprawiła, że mówiła o niej cała Polska. Mimo tego, że nie odnalazła miłości w programie zyskała rozpoznawalność.

Uczestniczka „Rolnik szuka żony” aktywnie działa w swoich mediach społecznościowych. Niedawno mogliśmy ją oglądać w telewizji ponownie. Wzięła udział w programie „Magia nagości”. Przyznała nawet, że chętnie zaangażuje się w jakiś nowy projekt.

Jessica Miemiec uważa, że krytykujący ją internauci są zacofani

Jessica relacjonuje swoje życie w mediach społecznościowych. Ostatnio uczestniczyła w komunii świętej swojej młodszej siostry. Stylizacja celebrytki wywołała masę negatywnych komentarzy. Niektórzy uważają, że sukienka kobiety była za krótka na taką okazję.

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

Gwiazda 5 sezonu, „Rolnik szuka żony” postanowiła zabrać głos w tej sprawie. Jessica Miemiec całkiem ostro odpowiedziała internautom.

– Moja stylizacja była jak najbardziej stosowna do sytuacji, ponieważ była kupiona u projektanta właśnie na taką okazję. Ale osobom, które żyją średniowieczem i robią na drutach, nic innego im nie pozostanie. Pomódlcie się do drzew – odniosła się do komentarzy Jessica.

Co o tym myślicie? Słowa celebrytki zmieniły waszą opinię na temat jej stylizacji?

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł. Więcej Wiadomości znajdziesz TUTAJ ⇒

Ktoś zostawił kartkę na grobie syna Holeckiej. Gdy zobaczyli ją z bliska, zamarli

Wczoraj media obiegła bardzo przykra informacja o śmierci syna znanej dziennikarki, Danuty Holeckiej. Jeden z potomków byłej gwiazdy...

Jest ostateczna wersja prokuratury. Podano przyczynę śmierci Juliana Dunina-Holeckiego

Kilka dni temu zmarł Julian Dunin-Holecki, syn byłej gwiazdy Telewizji Polskiej, Danuty Holeckiej. Mężczyzna zmarł w wieku zaledwie...

Dramat Roberta Lewandowskiego. Pierwszy raz go to spotkało

Problemy osobiste Roberta i Anny Lewandowskich napiętrzyły się do granic możliwości. Piłkarz najprawdopodobniej - nawet jeszcze kilka dni...

Policjant ujawnił, co przez 3 lata działo się z Jaworkiem. „Nie widzę innej możliwości”

W piątek 19 lipca w śląskiej miejscowości Dąbrowa Zielona przypadkowy przechodzień znalazł zwłoki mężczyzny z raną postrzałową głowy....

Ostatnie newsy