Jessica z „Rolnik szuka żony” odgryza się internautom. Poszło o jej stylizację komunijną

POPULARNE DZIŚ

Jessica Miemiec jedna z uczestniczek 5 sezonu, „Rolnik szuka żony” pochwaliła się jedną ze swoich stylizacji. Strój, który wybrała celebrytka na komunię świętą swojej siostry spotkał się z krytyką internautów.

Jessica Miemiec zyskała popularność od pierwszej chwili, gdy pojawiła się w telewizji. Jej niecodzienna osobowość sprawiła, że mówiła o niej cała Polska. Mimo tego, że nie odnalazła miłości w programie zyskała rozpoznawalność.

Uczestniczka „Rolnik szuka żony” aktywnie działa w swoich mediach społecznościowych. Niedawno mogliśmy ją oglądać w telewizji ponownie. Wzięła udział w programie „Magia nagości”. Przyznała nawet, że chętnie zaangażuje się w jakiś nowy projekt.

Jessica Miemiec uważa, że krytykujący ją internauci są zacofani

Jessica relacjonuje swoje życie w mediach społecznościowych. Ostatnio uczestniczyła w komunii świętej swojej młodszej siostry. Stylizacja celebrytki wywołała masę negatywnych komentarzy. Niektórzy uważają, że sukienka kobiety była za krótka na taką okazję.

Gwiazda 5 sezonu, „Rolnik szuka żony” postanowiła zabrać głos w tej sprawie. Jessica Miemiec całkiem ostro odpowiedziała internautom.

– Moja stylizacja była jak najbardziej stosowna do sytuacji, ponieważ była kupiona u projektanta właśnie na taką okazję. Ale osobom, które żyją średniowieczem i robią na drutach, nic innego im nie pozostanie. Pomódlcie się do drzew – odniosła się do komentarzy Jessica.

Co o tym myślicie? Słowa celebrytki zmieniły waszą opinię na temat jej stylizacji?

Najnowsze artykuły