Jest decyzja ws. pochówku Patryka. Fani Sylwii Peretti są w szoku

Wiemy już, kiedy i gdzie odbędzie się pogrzeb syna Sylwii Peretti – Patryka. Do informacji tych dotarli już we wtorek dziennikarze lokalnych krakowskich mediów, konkretnie portalu LoveKrakow. Pochówek nie odbędzie się jednak w typowych okolicznościach. 

Sylwia Peretti bardzo silnie przeżywa tragedię, która wydarzyła się w sobotę. Oczywiste jest, że najbardziej bolesna jest utrata ukochanego syna. Jednakże na domiar złego część dziennikarzy i setki tysięcy internautów na każdym kroku przypominają, kto spowodował tę tragedię. 

🔥 POPULARNE DZIŚ 🔥

Jak wiadomo, feralnej nocy za kierownicą sportowego renault siedział 24-letni Patryk – syn Sylwii Peretti, celebrytki znanej z serialu Królowe życia. To oficjalna wersja śledczych, choć pierwsze informacje – przekazywane przez menadżera kobiety – mówiły o tym, że Patryk był pasażerem. Policja i prokuratura szybko zdementowała jednak tę wersję. Wraz z 24-latkiem na miejscu zginęła trójka jego pasażerów. Wiemy już, że pogrzeby kuzynów, którzy podróżowali z Perettim, odbędą się dziś (19 lipca 2023 r.).

Pochówek Patryka w ciszy i kameralnym gronie? 

Dziennikarze mediów show-biznesowych już od kilku dni starali się ustalić, czy na pogrzebie będą mogli pojawić się sympatycy Perettich, a także dziennikarze. Sama Sylwia Peretti od momentu tragedii nie udzieliła bowiem żadnej wypowiedzi, a nawet nie była widziana przez paparazzich. Nie może dziwić, że unika takich sytuacji – musi przechodzić przez istny koszmar. 

„Sama Sylwia Peretti od momentu wypadku nie udziela się w mediach społecznościowych. Nie wiadomo więc, czy pogrzeb będzie dostępny tylko dla rodziny i bliskich” – pisał kilkanaście godzin temu portal pomponik.pl. Teraz wiadomo już więcej

Oficjalnie udało nam się dowiedzieć, że w uroczystości pochówku uczestniczyć będą mogli tylko znajomi, osoby bliskie i członkowie rodziny Sylwii oraz Patryka Peretti. To zapewne spore rozczarowanie dla fanów, którzy też chcieliby złożyć kwiaty na grobie jej syna w momencie jego ostatniej drogi.

Miejmy nadzieję, że uciążliwi paparazzi nie będą nazbyt natarczywie zakłócać ostatniego pożegnania przedwcześnie zmarłego syna wieloletniej gwiazdy „Królowych życia”. 

1 KOMENTARZ

  1. Jaka to wieloletnia gwiazda….to że ma wiele lat to się zgadzam…. zrobiona na młódkę stara plastikowa rura i rajfura…..

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły