Julia Wieniawa powiedziała, co myśli o Polakach

POPULARNE DZIŚ

Julia Wieniawa nie jest celebrytką, która stroni od skandali. A już na pewno nie od kontrowersyjnych wypowiedzi. Tym razem zdumiewająco szczerze wyznała, co myśli o Polakach. 

Królowa Instagrama, znana też z jednej z najbardziej wulgarnych produkcji Patryka Vegi. Mimo wszechobecnej krytyki, 23-letnia aktorka (którą poznaliśmy dzięki roli w serialu Rodzinka.pl) niezmiennie uważa siebie za artystkę.

W rzeczonym serialu familijnym emitowanym na antenie TVP – jeszcze jako nastoletnia dziewczynka – wcielała się przez pewien czas w rolę Pauliny. Czyli dziewczyny Kuby Boskiego – jednej z głównych postaci w tej produkcji.

Wieniawa o Polakach

Rzeczoną krytykę celebrytka niezmiennie sprowadza do miana hejtu. Nie uważa, by to jej postawa generowała niepochlebne opinie. Wszystko zrzuca natomiast na garb zazdrości i zawiści. Wie nawet, skąd te cechy się w Polakach wzięły. Oto, jak rzeczywistość tłumaczy nam 23-letnia aktorka:

– Myślę, że duży wpływ miała na to historia. Przez wiele lat nie mieliśmy nic, a jak ktoś miał, to inni mówili, że wysługiwał się władzy komunistycznej albo kradł. To wciąż tkwi w naszej mentalności, choć przecież dzisiaj mamy nieograniczone możliwości – powiedziała Julia Wieniawa.

Następnie zaapelowała to tych zawistnych, a także do ludzi w swoim wieku, którzy chcą coś osiągnąć:

– Każdy może odnieść sukces, wystarczy zabrać się do roboty!

Najnowsze artykuły

0
Skomentuj ten artykułx
()
x