Justyna Kowalczyk mówi o pogrzebie męża. Biegaczka ma nietypową prośbę do żałobników

Justyna Kowalczyk zaraz po śmierci swojego męża, Kacpra Tekielego poinformowała o terminie i miejscu ceremonii pogrzebowej. Biegaczka miała do żałobników nietypową prośbę.

Cała Polska dowiedziała się o śmierci męża Justyny Kowalczyk 18 maja. Mężczyzna zginął w wyniku nieszczęśliwego wypadku w szwajcarskich Alpach. Wspinacz planował zdobyć wszystkie czterotysięczniki, jego poszukiwania rozpoczęły się 17 maja.

🔥 POPULARNE DZIŚ 🔥

Kiedy i gdzie pogrzeb Kacpra Tekielego?

Do wypadku doszło na północnej stronie góry Jungfrau. Kacper Tekieli miał spaść w czasie zejścia wraz z lawiną. Justyna Kowalczyk zaraz po śmierci męża opublikowała informację dotyczące pogrzebu wspinacza. Biegaczka miała nietypową prośbę do żałobników.

– Pogrzeb Kacperka odbędzie się 30.05.2023 o 14.30 w Gdańsku na Cmentarzu Oliwskim. Bardzo proszę, by zamiast kwiatów, wieńców itd wspomóc schronisko dla zwierząt! https://schroniskopromyk.pl Mój kochany Mąż zwierzęta uwielbiał i na wszystkie możliwe sposoby przez całe swoje życie im pomagał – napisała na Twitterze Justyna Kowalczyk.

Biegaczka w kolejnym wpisie zawarła kolejną prośbę do swoich fanów.

– Bardzo również proszę o uszanowanie  prywatności Hugotka, najbliższej rodziny i zrozumienie naszego bólu i straty. Pożegnanie będzie miało charakter świecki – dodała.

Wielu fanów Justyny Kowalczyk i Kacpra Tekielego czekali na tę informację. Śmierć 38-latka jest ogromnym ciosem dla jego rodziny i wszystkich miłośników gór.

Najnowsze artykuły