Juventus wzmacnia środek pola. Do Turynu trafi gwiazda mistrzostw Europy

Fabrizio Romano potwierdził, że Juventus porozumiał się z Sassuolo w sprawie transferu Manuela Locatellego. Pomocnik reprezentacji Włoch będzie kosztował klub z Turynu 35 milionów euro.

23-latek jest wychowankiem AC Milan, jednak od 2018 roku występuje w barwach Sassuolo. To tam rozwinął skrzydła, ponieważ wcześniej nie był stanie zrobić kariery na San Siro podczas kryzysu klubu z Mediolanu.

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

„Sprawa dla reportera”: mec. Kaszewiak wybuchł. Nie dało się go uspokoić [WIDEO]

Po raz kolejny mecenas Piotra Kaszewiak nie potrafił zapanować nad emocjami w "Sprawie dla reportera". Nie zdołała go uspokoić nawet sama Elżbieta Jaworowicz, zatem...

Wiadomości TVP vs Fakty TVN i Wydarzenia Polsatu. Oglądalność, najnowsze dane: 28.09.2023

Podano najnowsze wyniki oglądalności najpopularniejszych programów informacyjnych w Polsce. Mowa oczywiście o "Wiadomościach" TVP", "Faktach" TVN oraz "Wydarzeniach", emitowanych przez telewizję Polsat. Nowe dane,...

W Sassuolo Locatellemu szło bardzo dobrze i do tej pory wystąpił w tej drużynie w sumie w w 99 meczach ligowych. Coraz lepsza forma pozwoliła mu załapać się do reprezentacji Włoch Roberto Manciniego, w której stał się prawdziwą gwiazdą.

Locatelli pomógł Włochom wygrać tegoroczne mistrzostwa Europy, dlatego wzbudził zainteresowanie klubów większych niż Sassuolo. Najbardziej konkretny był Juventus, którego nowy trener Massimiliano Allegri chciał ściągnąć nowego pomocnika.

Negocjacje nie były łatwe i w pewnym momencie wydawało się, że nie dojdzie do porozumienia. Dziś jednak Fabrizio Romano potwierdził, że obie strony dogadały się na transfer wynoszący 35 milionów euro. Locatelli ma podpisać trzyletni kontrakt.

Transfer Locatellego przekreśla wypożyczenie do Turynu Miralema Pjanicia. Barcelona chce pozbyć się Bośniaka, ale do tej pory to Juventus był najbardziej zainteresowany. Teraz jednak będzie to praktycznie niemożliwe.

Najnowsze artykuły