Strona głównaOpinieKaczyński: Nie dajcie się nabrać. Trzaskowski to skrajny lewicowiec

Kaczyński: Nie dajcie się nabrać. Trzaskowski to skrajny lewicowiec

Płomienne wystąpienie w Elblągu uskutecznił prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński. Przemawiał z mównicy do zgromadzonych sympatyków partii rządzącej i mocno zaczepił prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego.

Kaczyński mówił do wyborców w Elblągu między innymi o wadze nadchodzących wyborów parlamentarnych, które odbędą się już w połowie października. Jego zdaniem wybory te będą najważniejsze od tych w 1989 roku.

– Wybory w 1989 roku decydowały o dalszym losie Polskie, te nadchodzące również będą decydujące – zapewnia Kaczyński.

Kaczyński: Trzaskowski to lewicowiec

W Elblągu dostało się liderowi opozycji, Donaldowi Tuskowi, który według Kaczyńskiego jest człowiekiem pozbawionym poglądów. Z kolei Rafał Trzaskowski to w oczach prezesa skrajny lewicowiec.

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

– Nie dajmy się nabrać na Rafała Trzaskowskiego! Donald Tusk nie ma poglądów, ale Rafał Trzaskowski jest skrajnym lewicowcem. W tej kampanii różne chwyty będą stosowane i trzeba na nie być czujnym – grzmiał Kaczyński.

Wybory parlamentarne zaplanowane są na 15 października bieżącego roku. Jeśli wierzyć sondażom, Prawo i Sprawiedliwość przoduje wśród wyborców z 35-procentowym poparciem.

Popularne dzisiaj:

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł. Więcej Wiadomości znajdziesz TUTAJ ⇒

Jacek Jaworek odwiedził grób swoich ofiar?! „Data nie była przypadkowa”

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że ciało ze świeżą raną postrzałową głowy znalezione w piątek Dąbrowie...

Sędzia meczu Polska – Austria na Euro 2024 zostanie ukarany? Wiemy, jakie grożą mu konsekwencje

Sędzia meczu Polska - Austria zostanie ukarany za serię karygodnych błędów, jakie popełnił w starciu kluczowym dla nas...

Jest ostateczna wersja prokuratury. Podano przyczynę śmierci Juliana Dunina-Holeckiego

Kilka dni temu zmarł Julian Dunin-Holecki, syn byłej gwiazdy Telewizji Polskiej, Danuty Holeckiej. Mężczyzna zmarł w wieku zaledwie...

Joe Biden jednak się wycofał. Kto z Demokratów powalczy z Donaldem Trumpem?

Prezydent Stanów Zjednoczonych Joe Biden poinformował w niedzielę wieczorem w mediach społecznościowych, że nie będzie ubiegał się o...

Ostatnie newsy