Kaczyński: Nie dajcie się nabrać. Trzaskowski to skrajny lewicowiec

Płomienne wystąpienie w Elblągu uskutecznił prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński. Przemawiał z mównicy do zgromadzonych sympatyków partii rządzącej i mocno zaczepił prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego.

Kaczyński mówił do wyborców w Elblągu między innymi o wadze nadchodzących wyborów parlamentarnych, które odbędą się już w połowie października. Jego zdaniem wybory te będą najważniejsze od tych w 1989 roku.

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

„Sprawa dla reportera”: mec. Kaszewiak wybuchł. Nie dało się go uspokoić [WIDEO]

Po raz kolejny mecenas Piotra Kaszewiak nie potrafił zapanować nad emocjami w "Sprawie dla reportera". Nie zdołała go uspokoić nawet sama Elżbieta Jaworowicz, zatem...

Wiadomości TVP vs Fakty TVN i Wydarzenia Polsatu. Oglądalność, najnowsze dane: 28.09.2023

Podano najnowsze wyniki oglądalności najpopularniejszych programów informacyjnych w Polsce. Mowa oczywiście o "Wiadomościach" TVP", "Faktach" TVN oraz "Wydarzeniach", emitowanych przez telewizję Polsat. Nowe dane,...

– Wybory w 1989 roku decydowały o dalszym losie Polskie, te nadchodzące również będą decydujące – zapewnia Kaczyński.

Kaczyński: Trzaskowski to lewicowiec

W Elblągu dostało się liderowi opozycji, Donaldowi Tuskowi, który według Kaczyńskiego jest człowiekiem pozbawionym poglądów. Z kolei Rafał Trzaskowski to w oczach prezesa skrajny lewicowiec.

– Nie dajmy się nabrać na Rafała Trzaskowskiego! Donald Tusk nie ma poglądów, ale Rafał Trzaskowski jest skrajnym lewicowcem. W tej kampanii różne chwyty będą stosowane i trzeba na nie być czujnym – grzmiał Kaczyński.

Wybory parlamentarne zaplanowane są na 15 października bieżącego roku. Jeśli wierzyć sondażom, Prawo i Sprawiedliwość przoduje wśród wyborców z 35-procentowym poparciem.

Popularne dzisiaj:

Najnowsze artykuły